Mikrofon Preamps

Mic Preamps są używane w RCA do zwiększenia i wzmocnienie sygnału z mic uzyskanie najlepszych z niego, podczas rejestrowania. W Gear4music.com Posiadamy szeroki wybór przedwzmacniaczs mic, które pomogą uzyskać prawo dźwięku. Wiele zaawansowanych przedwzmacniaczs zawierają również sprężarki, equalizers i innych efektów. Bardzo wymagający Apertura MK Focusrite Octopre zostało oparte na VCA sprężarki modelowania charakter ich słynnego 3 czerwone.

View All Information

Przedwzmacniacze

Pierwszy 105 produkty Wyświetlono

O Pre-Amps mikrofon

Jeśli po prostu zaczynasz mamy przedwzmacniaczs budżetu takich jak Behringer MIC100 rurki lub sztuki rurki MP V3, zapewniających prawdziwego zawór ciepło i znak z prostych wejściowych i wyjściowych.

Dla bardziej poważnych środowiska studio w domu lub profesjonalnie możemy mieć szereg kanałów podwójne, czterordzeniowy i 8 przedwzmacniaczs dostępne czołowych producentów, takich jak TL Audio i Universal Audio.

Mikrofon Pre-Amp News

ISA Focusrite jeden analogowy przedwzmacniacz - 20% taniej

Focusrite Oferujemy 20% rabatu na jeden ISA przedwzmacniacz mikrofonu, tylko przez ograniczony czas.... Więcej »

10 Żywo mikrofony wokalne poniżej 100 zł

Czy korzystasz z dużych, profesjonalne nagłośnienie, średnio utworzony lub nocy małe karaoke, tam jest mic dla Ciebie w naszym przewodniku do budżetu mikrofony wokalne.... Więcej »

Cyfrowy bezprzewodowe zasilanie dochodzi do legendarnego Shure SM58

Shure's nowy Digital Wireless Vocal Mic System zapewnia inteligentny cyfrowy łšczliwo ć, jakość dźwięku i że słynnego SM58 wokalne jasności, która jest dostarczana przez prawie pół wieku.... Więcej »