Przenośnych rejestratorow dźwięku

Przenośnych rejestratorów Audio oferują przenośne, lekkie rozwiązanie dla lokalizacji zapisu celów. Składający się zazwyczaj z dwóch mikrofonów pojemnościowych są zdolne do wytwarzania wysokiej jakości nagrań. One są najczęściej używane dla efektów dźwiękowych, nagrania pole, nagrań wokalnych i mogą być używane nawet do nagrywania instrumentów, takich jak gitara akustyczna lub bębna koszty ogólne.

View All Information

Przenośnych rejestratorów dźwięku

Pierwszy 28 produkty Wyświetlono

O przenośnych rejestratorów

Przenośnych rejestratorów cecha zbudowany w mikrofonów pojemnościowych do zapewnienia wysokiej jakości wizualizacje z imprez na żywo. Te kompaktowe rozwiązania, takie jak Yamaha Pocketrak C24, mają wysokie zdolności na magazyn, jest rozszerzalna kartami SD. Niektóre rejestratory, jak Zoom Q3, oferuje wspaniały wideo notujący oprócz dźwięku.

Więcej poważnych na stronie nagrania, Fostex i Edirol & rsquo; s pola mieszarki są przeznaczone dla aplikacji, takich jak TV i radiowych pracy.

Rejestrator Audio News

NAMM 2014: Samson mikrofon bezpośrednio ujawnił iść

Kilka dni temu, Samson wydany meteoryt, oparte na mikrofon Studio USB Meteor. Teraz iść Mic bezpośredniego zostało ogłoszone, poprawy na przenośny mikrofon Go.... Więcej »

NAMM 2014: Samson meteoryt obserwacji!

Jest to ptak? Jest to samolot? Nie jest to nowy pojemnościowy Samson USB mikrofon, na kurs hit The NAMM Show.... Więcej »

Musikmesse 2013: Ujawniają Yamaha Pocketrak PR7 Rejestrator Audio

Yamaha mieć zapowiedziany ten wprowadzić na rynek nowy Pocketrak PR7 Audio Recorder.... Więcej »