Keyboardy Casio

Gear4Music.com

Casio jest światowym liderem w muzyce z siedzibą w Japonii. Od 1946 roku Casio realizuje swojego credo, które brzmi "kreatywność i wkład", poprzez produkcję innowacyjnych i pomysłowych keyboardów. View All Information

Keyboardy Casio

Pierwszy 12 produkty Wyświetlono

Zestawy Keyboardów Casio

Pierwszy 8 produkty Wyświetlono

O keyboardach Casio

Keyboardy Casio są zróżnicowane i dostosowane do wszystkich potrzeb. Niezależnie czy dopiero zaczynasz wdrażać się w świat muzyki, czy pracujesz nad profesjonalnymi nagraniami lub występy, na pewno znajdziesz Keyboard Casio dla siebie.

Popularne Keyboardy Casio CTK oferują szeroki wachlarz funkcji. W Gear4music.com mamy słynne Casio LK-220 z podświetlaną klawiaturą dla ułatwienia nauki początkującym, którzy dopiero zapoznają się z tajnikami gry na pianinie.

Mamy bliskie stosunki z Casio, dzięki czemu możemy dostarczyć najlepsze produkty Casio o najbardziej korzystnych cenach w Wielkiej Brytanii.

W chwili obecnej z zakupem wielu keyboardów Casio dostaniesz również dostęp do darmowych lekcji gry online GRATIS wartych 280,00.

Wiadomości o keyboardach Casio

Musikmesse 2016: Casio GP-400 Hybrid Grand pianino rozpoczęła

Casio replikować fortepian odtwarzania doświadczenia w nowym GP-400 Grand hybrydowy cyfrowy fortepian.... Więcej »

NAMM 2015: Casio XW-PD1 Groovebox i XW-DJ1 DJ kontroler oczekuje

Nowe plotki na NAMM jako opakowanie oczekuje na uruchomienie uzupełnieniami do synth XW-P1 z XW-PD1 groovebox i XW-DJ1 DJ kontroler.... Więcej »

Czarny piątek sprzedaż teraz na - nasze propozycje

Tej zimy, jesteśmy kickstarting świątecznych zakupów z 4 dni muzyki najlepsze oferty wokół, to czarny piątek!... Więcej »