Keyboardy Casio

Gear4Music.com

Casio jest światowym liderem w muzyce z siedzibą w Japonii. Od 1946 roku Casio realizuje swojego credo, które brzmi "kreatywność i wkład", poprzez produkcję innowacyjnych i pomysłowych keyboardów. View All Information

Keyboardy Casio

Pierwszy 23 produkty Wyświetlono

Zestawy Keyboardów Casio

Pierwszy 11 produkty Wyświetlono

O keyboardach Casio

Keyboardy Casio są zróżnicowane i dostosowane do wszystkich potrzeb. Niezależnie czy dopiero zaczynasz wdrażać się w świat muzyki, czy pracujesz nad profesjonalnymi nagraniami lub występy, na pewno znajdziesz Keyboard Casio dla siebie.

Popularne Keyboardy Casio CTK oferują szeroki wachlarz funkcji. W Gear4music.com mamy słynne Casio LK-220 z podświetlaną klawiaturą dla ułatwienia nauki początkującym, którzy dopiero zapoznają się z tajnikami gry na pianinie.

Mamy bliskie stosunki z Casio, dzięki czemu możemy dostarczyć najlepsze produkty Casio o najbardziej korzystnych cenach w Wielkiej Brytanii.

W chwili obecnej z zakupem wielu keyboardów Casio dostaniesz również dostęp do darmowych lekcji gry online GRATIS wartych 234,00.

Wiadomości o keyboardach Casio

NAMM 2017: Casio uruchomić Privia PX-160 i Celviano AP-460-białe

Dostępny na zamówienie w Gear4music teraz, czczony PX-160 i AP-460 przewidują szereg luksusowych możliwości tonalnych dla wymagających muzyk.... Więcej »

Casiow GP-500 Celviano hybrydowy cyfrowy fortepian nagrodzony tytuł 'najbardziej innowacyjnego i zaufanego produktu fortepian dla 2016'

Pęknięcie z wieloma wspaniałymi zaletami, Celviano hybrydowy Grand oferuje graczowi niezrównaną wydajność i bezprecedensowy ton... Więcej »

Gear4music teraz Pończocha Casio pianina Celviano GP-300 Grand hybrydowe

Luksusowy pianino cyfrowe zaprojektowane, aby wiernie odtworzyć dźwięku grand piano akustyczny, Casio Celviano GP-300 jest doskonałym narzędziem ekspresji dla wymagających pianista... Więcej »