Fender gitara elektryczna

Gear4Music.com

Fender ma zdefiniowane na świecie gitara elektryczna dziesięcioleci. Od 1946 roku Fender był jednym z najbardziej kultowych i obchodzony marek w muzyce i zasadnicze znaczenie dla sukcesu ogromną różnorodność artystów. Od jego skromnych początków w 1951, słynnego Telecaster gitara udał się do być ostoją etapów i wydajność przestrzeni całego świata. Fenderw Tele był grany przez lubi Kötz Ritchie i Jim Root (Slipknot) aby wymienić tylko kilka, którzy wybierają telecaster jako ich "przejdź do" gitara kultowego. View All Information

Popularne Fender gitara elektryczna

Pierwszy 22 produkty Wyświetlono

O gitara Fender

Stosowane w prawie każdym gatunku można sobie wyobrazić, Fender instrumentów zyskał status kultowego.

Fender dźwięku jest wyjątkowy, z chwały, świecący Gong ' 65 Deluxe Reverb amp, do ciepłej i dźwięczny tembr standardowe Start- Fender dźwięk jest pragnął przez gitarzystów wszędzie.

W Gear4music.com możemy zrozumieć to, dlatego oferujemy pełną gamę Fender sprzęt w niskich cenach, w tym elektryczne i akustyczne gitary, wzmacniacze, gitara basowa i akcesoria.

Jeśli jest to specyficzna Fender gitara szukasz prosimy o kontakt z nami, a nasi specjaliści chętnie pomogą.

News gitara Fender

Fender zagłębić się w In-Ear Monitor terytorium

Światowej sławy gitara producent oferuje pięć nowych modeli w ucho monitora w ich najnowszym przedsięwzięciem.... Więcej »

Kerrang! Nominacje do nagrody ujawniły

Można głosować na swój ulubiony zespół?... Więcej »

Universal Audio uwolnienia Fender 55 Tweed Deluxe Plug-in

Plug-in przechwytuje każdy szczegół Classic Fender Amp... Więcej »