Fender gitara elektryczna

Gear4Music.com

Fender ma zdefiniowane na świecie gitara elektryczna dziesięcioleci. Od 1946 roku Fender był jednym z najbardziej kultowych i obchodzony marek w muzyce i zasadnicze znaczenie dla sukcesu ogromną różnorodność artystów. Od jego skromnych początków w 1951, słynnego Telecaster gitara udał się do być ostoją etapów i wydajność przestrzeni całego świata. Fenderw Tele był grany przez lubi Kötz Ritchie i Jim Root (Slipknot) aby wymienić tylko kilka, którzy wybierają telecaster jako ich "przejdź do" gitara kultowego. View All Information

Popularne Fender gitara elektryczna

Pierwszy 17 produkty Wyświetlono

O gitara Fender

Stosowane w prawie każdym gatunku można sobie wyobrazić, Fender instrumentów zyskał status kultowego.

Fender dźwięku jest wyjątkowy, z chwały, świecący Gong ' 65 Deluxe Reverb amp, do ciepłej i dźwięczny tembr standardowe Start- Fender dźwięk jest pragnął przez gitarzystów wszędzie.

W Gear4music.com możemy zrozumieć to, dlatego oferujemy pełną gamę Fender sprzęt w niskich cenach, w tym elektryczne i akustyczne gitary, wzmacniacze, gitara basowa i akcesoria.

Jeśli jest to specyficzna Fender gitara szukasz prosimy o kontakt z nami, a nasi specjaliści chętnie pomogą.

News gitara Fender

Fender zwolnić nowy zakres z w kłos monitory

Nowa seria profesjonalny stopień ucha-monitory z premium jakość dźwięku, idealny do występów na żywo, nagrywanie i odsłuchiwanie.... Więcej »

Fender Zwolnij nowa gitara dostrajania aplikacji

Fender uruchomienie nowych aplikacji ' Fender Tune', zarówno w aplikacji, który jest przeznaczony dla początkujących i pro... Więcej »

Clapton i Rolling Stones łączą siły

Gitara ikona funkcji obok Richards i drewna na nowy album kamienie... Więcej »