Żyć procesory efektow

Procesory efektow przeznaczony dla aplikacji żywo wahają się od dopieścić jednostkom efekty multi. Jako inżynier występow muzyk lub dźwięk można napotkać rożne miejsca i lokalizacji, każdy z własny unikalne właściwości akustyczne.

View All Information

Efekty procesorów

Pierwszy 39 produkty Wyświetlono

O procesory sygnałowe

Skutki procesory są szeroko używane w rejestracji studios w post production rejestrowania wokal, gitara, gitara basowa, perkusja, instrumenty klawiszowe i innych instrumentów. Skutki począwszy od subtelne zmiany do zakończenia transformacji dźwięku w dramatyczny sposób.

Różne skutki pogłosu, opóźnienia, chór, kołnierz i dużo więcej oznacza, że istnieje nie koniec różnych odcieni i dźwięki, które można tworzyć w studio. W Gear4music.com.com wiemy, że muzycy dążyć do utworzenia własnych unikatowych dźwięku i techniki. Mając to na uwadze Posiadamy szeroki wybór jednostek skutki procesor sygnału czołowych producentów i dobrze znanych skutków jednostki, takie jak procesor sygnału Alesis MicroVerb 4, mające na celu zapewnienie szerokiego zakresu skutków Wielkiej rakietach, łatwe w użyciu studios i inżynierów podobne.

Sygnał procesor News

NAMM 2016: JHS pedały zwolnić więcej informacji na temat serii Lunchbox 500

Seria JHS pedały Lunchbox 500 - JHS najbardziej szanowanych gitara efekty w nowym formacie studio gotowe do zastosowań z perkusja i wokal.... Więcej »

NAMM 2016: JHS pedały Tease nowych Lunchbox 500 Series

JHS pedały dała zapowiedź ich Lunchbox 500 serii produktów, które będą officilly odsłonięty w NAMM 2016.... Więcej »

ISA Focusrite jeden analogowy przedwzmacniacz - 20% taniej

Focusrite Oferujemy 20% rabatu na jeden ISA przedwzmacniacz mikrofonu, tylko przez ograniczony czas.... Więcej »