Gear4music pianino cyfrowe

Gear4Music.com

Gear4music Digital fortepiany oferuje imponujące projektu, dźwięku i budować bardziej przystępną cenę niż wiele droższe marki. View All Information

Cyfrowe fortepiany marki Gear4music

Pierwszy 39 produkty Wyświetlono

Cyfrowe pianino pakietów marki Gear4music

Pierwszy 29 produkty Wyświetlono

Cyfrowe pianino skupu porady

Cyfrowe pianino – elektryczny instrument muzyczny, który przeznaczony jest głównie jako opcja alternatywna do ich odpowiedników tradycyjnych, akustyczna. W odróżnieniu od akustyczne pianino posiada no strings, młoty i nie soundboard. Zamiast tego posiada dźwięku chipów elektronicznych i głośniki, które mogą być użyte do duplikowania dźwięku i feel odtwarzać tradycyjne fortepian.

Ponieważ cyfrowe pianino opiera się na pobieranie próbek, dają szereg innych dźwięków instrumentu. Na przykład muzyków można wybrać z takie instrumenty jak flet, harpsichords, struny znaków, instrumenty perkusyjne, dzięki czemu cyfrowe pianino urządzenie adaptacji.

Inne czynniki należy rozważyć podczas zakupu cyfrowe pianino

Istnieją również szereg akcesoriów, które mogą być nabywane do wzmocnienia cyfrowe pianino, takich jak słuchawki. Muzycy można wybierać spośród szeregu takich urządzeń, w tym słuchawki RH-300 Roland, które pochodzą z prostej kabla 3.4 m i Audio Technica ATH-M40FS słuchawek, które pochodzą z kablem o tej samej długości.

W międzyczasie dla tych, którzy już tego nie posiadasz, fortepian stolcu mogą być w również wymagane. Gear4music produkują Deluxe stolcu Piano zgodnie z tradycyjnym stylu, który jest idealnym rozwiązaniem dla nas z cyfrowe pianino.

Cyfrowe pianino News

NAMM 2017: Kawai CN27, CN37 i ES110 Pianina Cyfrowe

Zamówić teraz o Gear4music, Kawai's CN27, CN37 i pianino cyfrowe ES110 łączą autentyczny styl klasyczny z mnóstwem współczesne elementy wystroju... Więcej »

Roland bia│y heban GP607 cyfrowy fortepian teraz w magazynie

Łącząc zalety akustyczne brzmienie i praktyczność współczesnej technologii, GP607 na pewno przyniesie elegancja w obfitości do każdego gospodarstwa domowego... Więcej »

Casiow GP-500 Celviano hybrydowy cyfrowy fortepian nagrodzony tytuł 'najbardziej innowacyjnego i zaufanego produktu fortepian dla 2016'

Pęknięcie z wieloma wspaniałymi zaletami, Celviano hybrydowy Grand oferuje graczowi niezrównaną wydajność i bezprecedensowy ton... Więcej »

Gear4music teraz Pończocha Casio pianina Celviano GP-300 Grand hybrydowe

Luksusowy pianino cyfrowe zaprojektowane, aby wiernie odtworzyć dźwięku grand piano akustyczny, Casio Celviano GP-300 jest doskonałym narzędziem ekspresji dla wymagających pianista... Więcej »