Gear4music pianino cyfrowe

Gear4Music.com

Gear4music Digital fortepiany oferuje imponujące projektu, dźwięku i budować bardziej przystępną cenę niż wiele droższe marki. View All Information

Cyfrowe fortepiany marki Gear4music

Pierwszy 21 produkty Wyświetlono

Cyfrowe pianino pakietów marki Gear4music

Pierwszy 23 produkty Wyświetlono

Cyfrowe pianino skupu porady

Cyfrowe pianino – elektryczny instrument muzyczny, który przeznaczony jest głównie jako opcja alternatywna do ich odpowiedników tradycyjnych, akustyczna. W odróżnieniu od akustyczne pianino posiada no strings, młoty i nie soundboard. Zamiast tego posiada dźwięku chipów elektronicznych i głośniki, które mogą być użyte do duplikowania dźwięku i feel odtwarzać tradycyjne fortepian.

Ponieważ cyfrowe pianino opiera się na pobieranie próbek, dają szereg innych dźwięków instrumentu. Na przykład muzyków można wybrać z takie instrumenty jak flet, harpsichords, struny znaków, instrumenty perkusyjne, dzięki czemu cyfrowe pianino urządzenie adaptacji.

Inne czynniki należy rozważyć podczas zakupu cyfrowe pianino

Istnieją również szereg akcesoriów, które mogą być nabywane do wzmocnienia cyfrowe pianino, takich jak słuchawki. Muzycy można wybierać spośród szeregu takich urządzeń, w tym słuchawki RH-300 Roland, które pochodzą z prostej kabla 3.4 m i Audio Technica ATH-M40FS słuchawek, które pochodzą z kablem o tej samej długości.

W międzyczasie dla tych, którzy już tego nie posiadasz, fortepian stolcu mogą być w również wymagane. Gear4music produkują Deluxe stolcu Piano zgodnie z tradycyjnym stylu, który jest idealnym rozwiązaniem dla nas z cyfrowe pianino.

Cyfrowe pianino News

Casiow GP-500 Celviano hybrydowy cyfrowy fortepian nagrodzony tytuł 'najbardziej innowacyjnego i zaufanego produktu fortepian dla 2016'

Pęknięcie z wieloma wspaniałymi zaletami, Celviano hybrydowy Grand oferuje graczowi niezrównaną wydajność i bezprecedensowy ton... Więcej »

Gear4music teraz Pończocha Casio pianina Celviano GP-300 Grand hybrydowe

Luksusowy pianino cyfrowe zaprojektowane, aby wiernie odtworzyć dźwięku grand piano akustyczny, Casio Celviano GP-300 jest doskonałym narzędziem ekspresji dla wymagających pianista... Więcej »

Casio łączyć siły z rtęci Award nominacja muzyk Laura Mvula dla nauczyciela muzyki nagród roku 2017

Classic FM znakomitego muzyka nauczyciel nagrody są ustawione na największy kiedykolwiek, prezentujący wybitne osiągnięcia edukacyjne nauczycieli muzyki z całej Wielkiej Brytanii... Więcej »

Musikmesse 2016: Casio GP-400 Hybrid Grand pianino rozpoczęła

Casio replikować fortepian odtwarzania doświadczenia w nowym GP-400 Grand hybrydowy cyfrowy fortepian.... Więcej »