Gear4music pianino cyfrowe

Gear4Music.com

Gear4music Digital fortepiany oferuje imponujące projektu, dźwięku i budować bardziej przystępną cenę niż wiele droższe marki. View All Information

Cyfrowe fortepiany marki Gear4music

Pierwszy 20 produkty Wyświetlono

Cyfrowe pianino pakietów marki Gear4music

Pierwszy 21 produkty Wyświetlono

Minster pianino cyfrowe

Pierwszy 0 produkty Wyświetlono

Cyfrowe pianino skupu porady

Cyfrowe pianino – elektryczny instrument muzyczny, który przeznaczony jest głównie jako opcja alternatywna do ich odpowiedników tradycyjnych, akustyczna. W odróżnieniu od akustyczne pianino posiada no strings, młoty i nie soundboard. Zamiast tego posiada dźwięku chipów elektronicznych i głośniki, które mogą być użyte do duplikowania dźwięku i feel odtwarzać tradycyjne fortepian.

Ponieważ cyfrowe pianino opiera się na pobieranie próbek, dają szereg innych dźwięków instrumentu. Na przykład muzyków można wybrać z takie instrumenty jak flet, harpsichords, struny znaków, instrumenty perkusyjne, dzięki czemu cyfrowe pianino urządzenie adaptacji.

Inne czynniki należy rozważyć podczas zakupu cyfrowe pianino

Istnieją również szereg akcesoriów, które mogą być nabywane do wzmocnienia cyfrowe pianino, takich jak słuchawki. Muzycy można wybierać spośród szeregu takich urządzeń, w tym słuchawki RH-300 Roland, które pochodzą z prostej kabla 3.4 m i Audio Technica ATH-M40FS słuchawek, które pochodzą z kablem o tej samej długości.

W międzyczasie dla tych, którzy już tego nie posiadasz, fortepian stolcu mogą być w również wymagane. Gear4music produkują Deluxe stolcu Piano zgodnie z tradycyjnym stylu, który jest idealnym rozwiązaniem dla nas z cyfrowe pianino.

Cyfrowe pianino News

Casio łączyć siły z rtęci Award nominacja muzyk Laura Mvula dla nauczyciela muzyki nagród roku 2017

Classic FM znakomitego muzyka nauczyciel nagrody są ustawione na największy kiedykolwiek, prezentujący wybitne osiągnięcia edukacyjne nauczycieli muzyki z całej Wielkiej Brytanii... Więcej »

Musikmesse 2016: Casio GP-400 Hybrid Grand pianino rozpoczęła

Casio replikować fortepian odtwarzania doświadczenia w nowym GP-400 Grand hybrydowy cyfrowy fortepian.... Więcej »

Nord wprowadzić dwie wspaniałe nowych i unikalnych instrumentów do biblioteki Nord fortepian.

Właścicieli wybranych produktów Nord można teraz pobrać Mozart Fortepiano i Beethoven Broadwood dźwięki.... Więcej »

NAMM 2016: Nord podnieś pokrywę na fortepian Nord 3

Nord podniósł wieko na fortepian 3 - handbuilt w Szwecji, to 88 klawiszy klawiatury oferuje ulepszony ważona działania fortepian czuć, kości słoniowej dotknąć i pamięci rozszerzonej typu expanded.... Więcej »