Monitory studyjne

Studio Monitor głośniki wydają się być bardziej wytrzymałe niż głośniki Hi-fi jak muszą radzić sobie z nieleczonych źródeł, nagłe skoki w objętości i inne dźwięki pod wysokim ciśnieniem.

View All Information

Najbardziej popularne monitory studyjne

Pierwszy 18 produkty Wyświetlono

Temat monitorów Studio

Monitory studyjne głośniki są niezbędne podczas miksowania audio profesjonalny standard. One dają odpowiedź płaskie i są przeznaczone do wyjścia bezstronne dźwięku, dzięki czemu użytkownik może wymieszać dokładnie i prawdziwe materiał nagrany.

Subwoofery są kolumn głośnikowych, które są przeznaczone do reprodukcji niskich częstotliwości. Czasami są one używane przez droĹĽny głośniki do zrekompensowania ograniczenia czasami znaleźć na mniejsze modele monitory studyjne.

Active i bierne są dwa główne typy głośników. Active głośników mieć wewnętrzny wzmacniacze, czyniąc je bardziej poręczny niż bierny mówiący. Głośników potrzeba zewnętrzny wzmacniacz do głośników i nadaje się do stałej instalacji. Wiele osób woli kontroli, że pasywne głośniki zapewniają i zdolność do mieszać i łączyć te głośniki z różnych wzmacniaczy.

Studia Monitor News

Prawo monitory do studio?

Możemy dogonić studio miłośnik, Garry Robson SCV Londyn aby pomóc wybrać prawo monitory do ustawień nagrywania.... Więcej »

Yamaha Reveal HS-I seria monitorów studyjnych

Monitory z serii HS jeszcze dużo lepsze.... Więcej »

Musikmesse 2016: Kolumny głośnikowe Genelec ujawniają nowe SAM monitory

Wprowadzenie dwóch nowych dodatków do Smart Active monitorować zakres, 8340 i 8350 z kolumny.... Więcej »