Monitory studyjne

Studio Monitor głośniki wydają się być bardziej wytrzymałe niż głośniki Hi-fi jak muszą radzić sobie z nieleczonych źródeł, nagłe skoki w objętości i inne dźwięki pod wysokim ciśnieniem.

View All Information

Najbardziej popularne monitory studyjne

Temat monitorów Studio

Monitory studyjne głośniki są niezbędne podczas miksowania audio profesjonalny standard. One dają odpowiedź płaskie i są przeznaczone do wyjścia bezstronne dźwięku, dzięki czemu użytkownik może wymieszać dokładnie i prawdziwe materiał nagrany.

Subwoofery są kolumn głośnikowych, które są przeznaczone do reprodukcji niskich częstotliwości. Czasami są one używane przez droĹĽny głośniki do zrekompensowania ograniczenia czasami znaleźć na mniejsze modele monitory studyjne.

Active i bierne są dwa główne typy głośników. Active głośników mieć wewnętrzny wzmacniacze, czyniąc je bardziej poręczny niż bierny mówiący. Głośników potrzeba zewnętrzny wzmacniacz do głośników i nadaje się do stałej instalacji. Wiele osób woli kontroli, że pasywne głośniki zapewniają i zdolność do mieszać i łączyć te głośniki z różnych wzmacniaczy.

Studia Monitor News

Okazji Adam Audio w 7 rocznicę z A7X spadek cen

Obecnie oferujemy 10% zniżki od Adam Audio krytyków A7X monitora z okazji 7 rocznicy marki w indsutry muzyki... Więcej »

JBL LSR6325P Bi amp Studio Monitor redukcje

Doskonałe rozwiązanie audio do mieszania procesy producent nowoczesnych dzień, monitory odsłuchowe JBL LSR6325P są obecnie dostępne w ogromnej redukcji... Więcej »

Alesis odsłonić M1 Active MKIII monitorować i podnieść 4 głośniki

Nowej generacji reprodukcji dźwięku, MKIII i podnieść 4 wykorzystanie Alesis' czczony produkcji stylistyki przynieść jakość dźwięku jak nigdy dotąd.... Więcej »