Monitory studyjne

Studio Monitor głośniki wydają się być bardziej wytrzymałe niż głośniki Hi-fi jak muszą radzić sobie z nieleczonych źródeł, nagłe skoki w objętości i inne dźwięki pod wysokim ciśnieniem.

View All Information

Najbardziej popularne monitory studyjne

Temat monitorów Studio

Monitory studyjne głośniki są niezbędne podczas miksowania audio profesjonalny standard. One dają odpowiedź płaskie i są przeznaczone do wyjścia bezstronne dźwięku, dzięki czemu użytkownik może wymieszać dokładnie i prawdziwe materiał nagrany.

Subwoofery są kolumn głośnikowych, które są przeznaczone do reprodukcji niskich częstotliwości. Czasami są one używane przez droĹĽny głośniki do zrekompensowania ograniczenia czasami znaleźć na mniejsze modele monitory studyjne.

Active i bierne są dwa główne typy głośników. Active głośników mieć wewnętrzny wzmacniacze, czyniąc je bardziej poręczny niż bierny mówiący. Głośników potrzeba zewnętrzny wzmacniacz do głośników i nadaje się do stałej instalacji. Wiele osób woli kontroli, że pasywne głośniki zapewniają i zdolność do mieszać i łączyć te głośniki z różnych wzmacniaczy.

Studia Monitor News

NAMM 2017: JBL uruchomić 705P, 708 monitorów studyjnych P

Profesjonalnej jakości monitory audio są smak roku w tym roku NAMMJ. Idealnie dostosowany do wszelkich warunków akustycznych, JBL 705P / 708P jest jack of all trades.... Więcej »

NAMM 2017: Dynaudio ogłosić LYD 48 seria monitorów

A premium wysokiej jakości monitor, który wykorzystuje starannie ręcznie elementy konstrukcyjne, Seria LYD 48 gwarantuje krystalicznie czyste audio po każdym użyciu.... Więcej »

ADAM Audio Team Up z Native Instruments do zaoferowania użytkowników darmowych wtyczek

Dwie wtyczki do 199 euro użytkownicy, którzy zakupią A77X pomiędzy 24/10/2016-31/01/2017 można doświadczyć bezprecedensową jakość dźwięku za ułamek ceny.... Więcej »