Monitory studyjne

Studio Monitor głośniki wydają się być bardziej wytrzymałe niż głośniki Hi-fi jak muszą radzić sobie z nieleczonych źródeł, nagłe skoki w objętości i inne dźwięki pod wysokim ciśnieniem.

View All Information

Najbardziej popularne monitory studyjne

Temat monitorów Studio

Monitory studyjne głośniki są niezbędne podczas miksowania audio profesjonalny standard. One dają odpowiedź płaskie i są przeznaczone do wyjścia bezstronne dźwięku, dzięki czemu użytkownik może wymieszać dokładnie i prawdziwe materiał nagrany.

Subwoofery są kolumn głośnikowych, które są przeznaczone do reprodukcji niskich częstotliwości. Czasami są one używane przez droĹĽny głośniki do zrekompensowania ograniczenia czasami znaleźć na mniejsze modele monitory studyjne.

Active i bierne są dwa główne typy głośników. Active głośników mieć wewnętrzny wzmacniacze, czyniąc je bardziej poręczny niż bierny mówiący. Głośników potrzeba zewnętrzny wzmacniacz do głośników i nadaje się do stałej instalacji. Wiele osób woli kontroli, że pasywne głośniki zapewniają i zdolność do mieszać i łączyć te głośniki z różnych wzmacniaczy.

Studia Monitor News

ADAM Audio Team Up z Native Instruments do zaoferowania użytkowników darmowych wtyczek

Dwie wtyczki do 199 euro użytkownicy, którzy zakupią A77X pomiędzy 24/10/2016-31/01/2017 można doświadczyć bezprecedensową jakość dźwięku za ułamek ceny.... Więcej »

ADAM Audio oferta promocja 10% zniżki dla studentów

Dla tych, którzy chcą kupić parę ADAM Audio monitorów studyjnych i Oszczędź gotówkę to dobrze trafiłeś! ADAM Audio właśnie uruchomiła Cashback Program swoich studentów.... Więcej »

KRK uruchomić nowy zakres serii V

Konstrukcji i niedawno odnowiony wygląd KRK dostarczyć towar po raz kolejny... Więcej »