TC Electronic basowa Amps

Gear4Music.com

TC Electronic gitara basowa amperów charakteryzują się ich dokładne, odpowiadać dźwięki. TC elektroniczne również wysoce są uważa się ich zakresu sprzęt muzyczny, włączając gitara, efekty, interfejsy dźwięku, oprogramowanie audio, sprzęt komputerowy i dużo więcej. TC Electronic specjalizują się w amperach gitara basowa w celu rozwijania, produkcji i wprowadzania do obrotu po raz pierwszy klasy basowa amperów, zapewniające trwałe wartości użytkownika dla dźwięku specjalistów i muzyków zarówno. View All Information

TC Electronic basowa kombi Amps

Pierwszy 5 produkty Wyświetlono

TC Electronic gitara basowa i głów

Pierwszy 8 produkty Wyświetlono

TC Electronic basowa Speaker Cabinets

Pierwszy 10 produkty Wyświetlono

TC basowa wzmacniacz akcesoria elektroniczne

Pierwszy 6 produkty Wyświetlono

O TC Electronic basowa Amps

W elektronicznej TC basowa biegów jest rozwijany dla graczy basowa gitara basowa Players. Emulating lat i lat na żywo i nagrywania zebranych poza na drogach i w studios rozumieją potrzeb i pragnienia basistów jeśli chodzi o koncerty, próba i studio pracować.

Jesteśmy dumni, że możemy pracować TC Electronic oferowanie naszych klientów najbardziej innowacyjnych amperów gitara basowa na najniższych cen online w Wielkiej Brytanii.

TC Electronic basowa News Amp

TC Electronic wydania elektroniczne Flashback 2 Delay pedał

Po wydaniu 2 Hall of Fame i potoku dotknij Tremolo pedały TC Electronic's Flashback 2 obiecuje bezprecedensowy wyrażenie i nieziemski tonu.... Więcej »

TC Electronic uruchamia Hall of Fame 2 Reverb pedał

Opierając się na sukcesie uznanych sław Reverb pedał, druga rata z TC Electronic widzi podchodziła znacznie bardziej wyrafinowany i nowoczesny.... Więcej »

TC Electronic ujawnić pedał Rejestrator Riff Wiretap

Kiedykolwiek wymyślić zabójca riff, tylko po to, aby zapomnieć to kilka dni później? Dobrze TC Electronic mieć odpowiedź, aby to w przeszłość.... Więcej »