Sprzęt PA i Nagłośnienie

Nagłośnienie oraz sprzęt PA jest jedną z naszych specjalności - oferujemy niedrogie kompletne pakiety zawierające wszystko, czego potrzeba do uzyskania odpowiedniego nagłośnienia poczynając od głośników, mikserów po kable i mikrofony. Możemy pomóc bez względu na to czy szukasz tanich mikrofonów wokalnych czy profesjonalnych słuchawek lub głośników. U nas znajdziesz kompletne kolumny PA z przenośnym systemem 100 watowym. View All Information

Najbardziej popularny osprzęt koncertowy

Sprzęt PA i Nagłośnienie

Czego szukać kupując głośnik PA

Moc jest ważną kwestią do rozważenia przy zakupie głośnika PA. Ogólnie, im więcej głośnik ma watów tym większa jego głośność. Osoby szukające nagłośnienia potrzebnego do instrumentu akustycznego lub wokalu, które mają być słyszane ponad perkusją powinny zakupić modele z mocą strunyła 200 wat na jedną stronę. Natomiast w innych przypadkach mogą one mieć niższą moc.

Rozmiar jest również istotnym czynnikiem. Sterownik kompresji HF lub 12-calowy nisko średni sterownik i piezoelektryczny róg są odpowiednie dla osób stosujących głośniki do wokalu lub instrumentów, które nie mają dużo niskiej częstotliwości, chociaż 200 do 300 watów energii będzie wymagane, aby pomóc dźwiękom być słyszalnym ponad cały zespół muzyczny. Dla instrumentów o niskiej częstotliwości i dętych blaszanych lepsze będą 15-calowe nisko-średnie sterowniki jak i 1-calowy sterownik kompresyjny HF z przynajmniej 300-watowym wyjściem. Subwoofer będzie potrzebny dla tych, którzy będą chcieli osiągnąć więcej basowych częstotliwości. Dostarczamy systemy PA od czołowych producentów, takich jak Yamaha z StagePas 300 Fender Passport PA system. Mamy również na stanie aktywne głośniki popularnych marek takich jak Mackie Thump jak o systemy pasywne marki Electrovoice.

Nasza oferta obejmuje szereg rozwiązań zasilania głośników łącznie z zasilanymi mikserami i wzmacniaczami mocy marki Peavey. Z szeroką gamą oświetlenia scenicznego i efektów specjalnych Gear4music.com.com pomoże ci stworzyć pełen zestaw koncertowy za mniej niż ci się wydaje.

PA sprzętu News

SubZero zasilany baterią SZPA-P10X przenośny System PA się teraz

Oferując niezrównaną zdolność adaptacji i przenośność, SZPA-P10X baterii zasilany PA wyróżnia się w środowiskach, w których moc jest nie zawsze natychmiastowe luksusowych.... Więcej »

Musikmesse 2016: Roland ogłosić moduł Street Ex PA pakiet, bęben wyzwalaczy i V-Drum ekspansji klocki

Roland ma zwolniony pewien tratwa nowych produktów przed Musikmesse 2016, w tym moduł Street Ex PA pakiet i FD-9 i KT-9 drum wyzwalaczy i CY - 12 C pakiet.... Więcej »

Musikmesse 2016: Wprowadzenie JBL EON jeden liniowy tablicy PA System

JBL wprowadza ich światowej klasy dźwięk w zwarty system wszystko-w-jeden z miksera, a także opcji bluetooth audio streaming.... Więcej »

QSC TouchMix cyfrowy mikser i K głośniki serii wyposażone są w świecie rekord na Mt Everest

QSC PA systemu tkliwy w łamanie rekord świata koncert na Mount Everest.... Więcej »

Musikmesse 2016: KORG podnieś pokrywę na StageMan 80

KORG podniósł wieko na nowe wielofunkcyjne i bardzo przenośny wzmacniacz PA.... Więcej »