Zestawy perkusyjne Pearl

Gear4Music.com

Pearl zestawy znajdują się w miejscach, nagrywanie apartamenty i pokoje na świecie. Pearl jest jednym z wiodących na świecie producentów zestawy perkusyjne i instrumenty perkusyjne. Od 1945 roku Pearl's misją było najlepsze: mają najlepszą jakość, funkcjonalność, trwałość i dźwięk. View All Information

Najbardziej popularne zestawy perkusyjne Pearl

Pierwszy 19 produkty Wyświetlono

O Pearl Drum Kit

Gear4music pień duży wybór Pearl bębny takich jak słynny Pearl Forum zestawów perkusyjnych, opisane jako zestawy najlepszych entry-level bębna na świecie, perły rytm podróżnik zestawów, słynie z ich ziemi, łamiąc pojęcie jako praktyka i występów zestaw i Pearl wizji i Mastwerwork bębnowe zestawy idealne dla perkusistów pośrednie do profesjonalnych muzyków.

Pearl bębny są używane przez niektóre z największych nazwisk w świecie perkusji, obejmujących wszystkich gatunków muzycznych z Joey Jordisons z metalu strój Slipknot na Chad Smith z funk rockowej Red Hot Chili Peppers.

Pearl Drum Kit News

NAMM 2017: Pearl wybierz Sonic arcydzieła

Z szeroko zakrojone badania prowadzone na jak zrobić zestaw, który naprawdę przeznaczony do gracza i ich specyficznych potrzeb Pearl hit home run z tych jeden z rodzaju niestandardowe zestawy... Więcej »

8 Przydatne wskazówki dotyczące praktyki bębna

Chcesz lepiej wykorzystać swoje sesje treningowe? Spójrz na naszych najlepszych porad sukces bębna praktyki.... Więcej »

NAMM 2013: Nowego bębna pedały z Pearl

NAMM 2013: Pearl wprowadzić na rynek nowy łańcuch Demon i Demonator kopa bębna pedały.... Więcej »