Gitary Elektryczne Gear4music

Gitary elektryczne Gear4music zostały specjalnie opracowane, aby zagwarantować przystępne cenowo, wysokiej jakości instrumenty.

Począwszy od elektrycznych gitar dla dzieci, po gitary typu hollowbody oraz naszą wysokiej jakości ofertę gitar SubZero, gitara elektryczna marki Gear4music jest świetnym instrumentem aby zacząć lub kontynuować swoją muzyczną podróż.

Większość gitar elektrycznych Gear4music jest również dostępna w zestawach DIY gitar elektrycznych. Idealne rozwiązanie, jeśli kiedykolwiek chciałeś stworzyć swoją własną gitarę z unikalnym, osobistym wykończeniem.

Wyświetl wszystkie informacje

Popularne gitary elektryczne Gear4music

Wyświetlono pierwszych 20 produktów

Przystępne cenowo gitary elektryczne

Ceny gitar elektrycznych takich marek jak Gibson Les Paul i Fender sięgają kilku tysięcy funtów, ale ceny gitar elektrycznych dla początkujących są dostępne od poniżej 476. Jednym z przykładów jest zestaw gitary Electric-ST ze wzmacniaczem, który oferuje wszystko czego początkujący gitarzysta potrzebuje aby zacząć granie i to wszystko za mniej niż 429.00. W skład zestawu wchodzi: 15-sto watowy wzmacniacz gitarowy z 6.5" głośnikiem, gitara prowadząca, pasek do gitary, wyściełana torba koncertowa, zestaw zapasowych strun, kostka i 2-letnia gwarancja. Gitara sama w sobie ma szyjkę wykonaną z klonu - najczęściej stosowany rodzaj drewna do szyjki - który pomaga rozstrunować wysokie tony gitary ze względu na swoją twardość. Gitara ta jest w stanie wytwarzać szeroką gamę dźwięków dzięki swoim trzem przetwornikom single coil ze środkowym przetwornikiem reverse wound, który umożliwia użytkownikowi na eksperymentowanie z graniem różnych rodzajów muzyki.

Inną z naszych wspaniałych gitar dla początkujących jest Electric-GB, która kosztuje poniżej 476! Gitara ta również ma klonową szyjkę, ale oferuje przetworniki humbucker zaprojektowane do kreowania ciepłych tonów, które generalnie są kojarzone z modelami gitar elektrycznych vintage.