Fender Gitary elektryczne

Gear4music.com

Gitary elektryczne Fender znajdują się wśród najbardziej znanych instrumentów w branży muzycznej. Dzięki ponad 70-cio letnim doświadczeniu w produkcji, marka Fender gwarantuje gitary o najwyższej jakości wykonania i klasycznym brzmieniu.

Fender Stratocaster jest modelem wybieranym przez takie legendy jak Jimi Hendrix, Eric Clapton i David Gilmour. Model Strat posiada duży wybór brzmień, dzięki trzem przetwornikom i znany jest z krystalicznie czystego dźwięku.

Fender Telecaster wykorzystuje uproszczoną budowę, aby zwiększyć niezawodność i brzmienie. Chociaż model ten jest wyposażony tylko w dwa przetworniki, dostępna ilość konfiguracji pozwala na dopasowanie się do każdego gatunku, od metalu aż po czysty funk.

Gitary Fender Offset stanowią alternatywę, jeśli szukasz różnych dźwięków lub kształtów. Jazzmaster i Jaguar są popularne ze względu na ich gładkie lub nosowe brzmienie, które możesz wydobyć z tej samej gitary. Inne modele Offset to Duo Sonic i Mustang, rozsławione dzięki wokaliście Nirvany Kurt'owi Cobain'owi. Wyświetl wszystkie informacje

Popularne Gitary Elektryczne Fender

Wyświetlono pierwszych 30 produktów

O Gitarach Fender

Stosowane w prawie każdym gatunku muzycznym jaki można sobie wyobrazić, instrumenty Fender zyskały status kultowych.

Dźwięk Fender jest wyjątkowy; szeroka gama brzmień począwszy od słynnego dźwięku niczym delikatne dzwonienie wzmacniacza '65 Deluxe Reverb, aż po ciepłe i dźwięczne brzmienie wydobywane dzięki modelowi Fender Standard Strat, jest pożądana przez gitarzystów na całym świecie.

W Gear4music.com doskonale to rozumiemy i dlatego właśnie oferujemy pełną ofertę sprzętu Fender w okazyjnych cenach, w tym gitary akustyczne i elektryczne, wzmacniacze, gitary basowe i akcesoria.

Jeśli szukają Państwo konkretnej gitary Fender, prosimy o skontaktowanie się z nami, a nasi specjaliści z pewnością będą w stanie Państwu pomóc.