Gear4music Cyfrowe pianina

Gear4music.com

Gear4music Digital fortepiany oferuje imponujące projektu, dźwięku i budować bardziej przystępną cenę niż wiele droższe marki. Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejsze Gear4music pianina

Wyświetlono pierwszych 21 produktów

Porady dotyczące zakupu fortepianu cyfrowego (Digital Piano Buying Advice)

Cyfrowe pianino jest elektrycznym instrumentem muzycznym, który został zaprojektowany przede wszystkim jako alternatywa dla ich tradycyjnych, akustycznych odpowiedników. W przeciwieństwie do pianina akustycznego, nie ma strun, młotków ani płyty dźwiękowej. Zamiast tego, ma elektroniczne chipy dźwiękowe i głośniki, które mogą być używane do powielania dźwięku i poczucia gry na tradycyjnym fortepianie.

Ponieważ cyfrowe pianino opiera się na próbkowaniu, może wytwarzać szereg innych dźwięków instrumentu. Na przykład muzycy mogą wybierać spośród takich instrumentów jak flety, klawesyny, smyczki i perkusja, dzięki czemu cyfrowe pianino staje się urządzeniem adaptowalnym.

Inne rzeczy do rozważenia przy zakupie fortepianu cyfrowego

Istnieje również szereg akcesoriów, które można zakupić w celu wzmocnienia cyfrowego fortepianu, takich jak słuchawki. Muzycy mogą wybierać z zakresu takich urządzeń, w tym Roland RH-300 Słuchawki, które pochodzą z 3,4m prosty kabel i Audio Technica ATH-M40FS Słuchawki, które pochodzą z kabla o tej samej długości.

W międzyczasie, dla tych, którzy jeszcze go nie mają, może być również potrzebny stołek fortepianowy.Gear4music