Tanglewood Gitary

Gear4music.com

Gitara akustyczna Tanglewood mają długie dziedzictwa wytwarzania instrumenty akustyczne i ich akustyczna koncentrujemy się na. Tanglewood wielokrotnie są najbardziej popularnej marki gitara akustyczna w Wielkiej Brytanii, jak również nadmiarów wiele badań przemysłu. Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejsze Tanglewood gitary

Wyświetlono pierwszych 20 produktów

O Tanglewood gitarach

Brytyjski producent, Tanglewood Guitars produkuje instrumenty akustyczne, elektryczne, basowe i ludowe. Pierwotnie założone w Londynie w 1988 roku, później przeniosły się do Kent, a także mają bardzo blisko nasze biura w Wetherby, Yorkshire. Dziś są one jedną z najlepiej sprzedających się brytyjskich marek gitary akustycznej.

Asortyment Tanglewood gitar obejmuje Discover, Evolution, Heritage, Java, Master Design, Nashville, Premier, Roadster i Sundance. Aby dowiedzieć się więcej, series skorzystaj z przycisków znajdujących się u góry tej strony. Dodaj do tego zakres gitara Tanglewood basowa, instrumenty ludowe i gitara pakiety i to jest łatwe do zobaczenia, że niezależnie od rodzaju gitarzysta jesteś, Tanglewood ma gitara do dopasowania.