Tanglewood gitary

Gear4music.com

Gitara akustyczna Tanglewood mają długie dziedzictwa wytwarzania instrumenty akustyczne i ich akustyczna koncentrujemy się na. Tanglewood wielokrotnie są najbardziej popularnej marki gitara akustyczna w Wielkiej Brytanii, jak również nadmiarów wiele badań przemysłu. Wyświetl wszystkie informacje

Najbardziej popularne Tanglewood gitary

Wyświetlono pierwszych 20 produktów

O Tanglewood gitary

Brytyjski producent, Tanglewood gitary zrobić, akustyczna, elektryczna, gitara basowa i instrumenty ludowe. Pierwotnie założony w Londynie w 1988 roku przeniosła się do Kent i rownież mają miejsce bardzo w pobliżu naszych biur w Wetherby, Yorkshire. Dziś są one jednym z Wielkiej Brytanii najlepiej sprzedających się marek gitara akustyczna.

Tanglewood gitara zakresy obejmują Discover, Evolution, dziedzictwo, Java, wzorzec projektowania, Nashville, Premier, Roadster i Sundance. Zbadania serii za pomocą przyciskow u gory tej strona, aby dowiedzieć się więcej. Dodaj do tego szeroki wybor Tanglewood gitara basowa, instrumenty ludowe i gitara pakiety i to jest proste, aby zobaczyć, że niezależnie od rodzaju gitarzysta jesteś, Tanglewood ma gitarę do własnych.