Blackstar Ampery

Gear4music.com

Blackstar Amplification opiera się w Northampton, w Anglii. Z ponad 50 lat doświadczenia jako muzyków, projektantów i producenci zespół Blackstar są niezwykle pasją wzmacniacz gitarowy. Ich celem jest zapewnienie gitarzystów narzędziami najlepsze możliwe wyrażanie. Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejsze Blackstar Ampery

Wyświetlono pierwszych 20 produktów

Blackstar Zasięg gitary Amp Range

HT-5 są przeznaczone do stosowania w studiu i jako wzmacniacze praktyki, które mogą być korbowane. Przyjmując wszystkie wielkie tonu znaleźć w pedały zaworu HT, HT-5 wzmacniacze wyposażone są w dwa kanały i Blackstar Układ ISF do precyzyjnej regulacji i kształtowania tonu. HT-5 Series jest dostępny jako Mini-Stack.

Przenośne HT Venues są przeznaczone dla gitarzysty występującego na koncertach. Ten wszechstronny zawór series posiada wzmacniacz pasujący do każdego typu wydajności - od niskoenergetycznego 40-Watt HT Club 40 do 60-Watt HT Stage 60.

"The Artisan Series" jest być może.... Blackstar Najpiękniej wykonana linia wzmacniacza. Z naciskiem na czystość i prostotę dźwięku, ręcznie wykonana linia Artisan wypompowuje tony butikowe.