Wzmacniacze Ampeg gitara basowa

Gear4Music.com

Ampeg gitara basowa wzmacniacze rozpoczął życie w 1946 roku i Ampeg jest obecnie jednym z największych nazwisk w wzmocnienie niskich tonów. W 1960 r. Ampeg stworzony wzmacniacz combo o nazwie Portaflex, który stał się standardowe combo bass całej w najbliższych dwóch dziesięcioleciach i jest jeszcze silny. W 1969 roku Ampeg był pierwszym, który wykorzystać 300 watów mocy w ich powstawania SVT, który od tego czasu stał się jednym z najbardziej poszukiwanych po etapie wzmacniacze wokół. View All Information

Najbardziej popularne Ampeg gitara basowa wzmacniacze

Pierwszy 17 produkty Wyświetlono

Ampeg kamienie milowe

1960 Ampeg wprowadza Portaflex wzmacniacz basowy. Dostrojony i przednie przeniesiony z powrotem zamknięte, Portaflex wyznacza nowy standard na dźwięk, obudowy i głośnika wydajność i wygodę w wzmocnienie basów.

1966 Ampeg wprowadzenie basy elektryczne, które czule przypomnieć kontrabas z przewijania w kształcie headstocks, f otwory i Pickup tajemnica!

1969 Uruchomić Ampeg SVT 300 Wat wzmacniacza na NAMM Show i Rolling Stones go zabrać na wycieczkę w 69, 72.

1988 Ampeg tworzy dziewięć stóp wysokości, 720 Funt gigant SVT amp, który Guinness Book of World Records nazwy największych na świecie wzmacniacz pracuje!