Fender Gitary Basowe

Gear4music.com

Gitary Basowe Fender to jedna z wiodących marek w branży muzycznej, której powszechnie przypisuje się wyprodukowanie pierwszej mainstream'owej elektrycznej gitary basowej - Precision bass. 

Pośród kolekcji gitar basowych marki Fender, serie Precision oraz Jazz są jednymi z najbardziej kultowych. Modele Precision takie jak American Performer P Bass są rozpoznawalne ze względu na ogromny wpływ jaki wywarły na muzykę, podczas gdy basy Jazzowe takie jak Player Jazz Bass emitują niesamowicie wysokie i bogate tony zapewniając pełniejsze brzmienie. 

W naszej serii basowych gitar offset'owych znajdują się basy Jaguar oraz Mustang - wszystkie z nich mają do zaoferowania unikalne brzmienie i design. Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejsze gitary basowe Fender

Wyświetlono pierwszych 18 produktów

O gitarach basowych Fender

Basy Fender są znane jako instrumenty, które zapoczątkowały rock'ową rewolucję. Na gitarach basowych Fender grywali przez dekady basiści jednych z najbardziej znanych zespołów na świecie, między innymi Sting z The Police, Duff McKagen z G'n'R oraz Mike Dirnt z Greenday.

W Gear4music oferujemy największy asortyment gitar basowych Fender, dlatego znajdziesz tutaj basy począwszy od Fender Jazz aż po Fender Precision i wszystko co pomiędzy.