Gitary elektryczne Gibson

Gear4music.com

Gitary elektryczne Gibson mają do zaoferowania kultowe modele Gibson Les Paul oraz Gibson SG. Dwie ponadczasowe gitary, które inspirowały artystów takich jak Slash czy też Jimmy Page, znanych z ich typowo klasyczno-rockowego brzmienia.

Gitary Gibson są doceniane za ich bogate, ciepłe brzmienie i znakomitą grywalność. Serie gitar marki Gibson rozpoczynają się od przystępnych cenowo gitar Studio aż po serię Standard o wysokich parametrach technicznych. Dodatkowo dostępny jest szeroki wybór gitar Gibson Semi Acoustic, jak na przykład ES-335, idealnie sprawdzająca się w bluesie czy jazzie.

Gear4music jest jednym z niewielu licencjonowanych dealerów marki Gibson w UK, oferując swoim klientom dostęp do pełnej gamy gitar Gibson, w tym designerskich kształtów, jak Flying V, Explorer oraz Firebird. Przeglądaj naszą stronę z nowościami Gibson 2019 aby być na bieżąco z najnowszymi tegorocznymi modelami marki Gibson. Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejsze gitary Gibson

Wyświetlono pierwszych 20 produktów

Gibson gitara o użytkowniku

Gibson gitary zostały wybrane przez niektóre światów najbardziej rozpoznawalne muzyków, włączając w to wiele gitarzystów górnej takich jak Angus Young, Eddie Van Halen, ukośnik, Kirk Hammett i Dave Grohl. Obejmujących z Jazz metali ciężkich i wszystkie gatunki pomiędzy, dźwięk Gibson określiła niezliczonych pasm i sceny, ery muzyki.

Les Paul, SG, Flying V i Explorer stały klasyki konstrukcji gitara, każdy znany za swoje głębokie, ciepłe, pełne dźwięku i niepowtarzalny atrakcyjność zespołowych.

W ostatnich latach, wprowadzenie Gibson Robot dostrajania technologii, Chameleon tonu i HEX pickups wykazały że są nie tylko spółka z prestiżowych historia, ale także, przedsiębiorstwo spoglądają w przód.