Gitary elektryczne Gibson

Gear4music.com

Gitary elektryczne Gibson mają do zaoferowania kultowe modele Gibson Les Paul oraz Gibson SG. Dwie ponadczasowe gitary, które inspirowały artystów takich jak Slash czy też Jimmy Page, znanych z ich typowo klasyczno-rockowego brzmienia.

Gitary Gibson są doceniane za ich bogate, ciepłe brzmienie i znakomitą grywalność. Serie gitar marki Gibson rozpoczynają się od przystępnych cenowo gitar Studio aż po serię Standard o wysokich parametrach technicznych. Dodatkowo dostępny jest szeroki wybór gitar Gibson Semi Acoustic, jak na przykład ES-335, idealnie sprawdzająca się w bluesie czy jazzie.

Gear4music jest jednym z niewielu licencjonowanych dealerów marki Gibson w UK, oferując swoim klientom dostęp do pełnej gamy gitar Gibson, w tym designerskich kształtów, jak Flying V, Explorer oraz Firebird. Przeglądaj naszą stronę z nowościami Gibson 2019 aby być na bieżąco z najnowszymi tegorocznymi modelami marki Gibson. Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejsze gitary Gibsona

Wyświetlono pierwszych 18 produktów

Gibson Guitar Info Gibson

Gitary Gibson zostały wybrane przez niektórych z najbardziej rozpoznawalnych muzyków, w tym wielu czołowych gitarzystów, takich jak Angus Young, Eddie Van Halen, Slash Kirk Hammett i Dave Grohl. Od Jazzu po Heavy Metal i wszystkie gatunki pomiędzy nimi, brzmienie Gibsona określiło niezliczone zespoły, sceny i epoki muzyki.

Les Paul, SG, Flying V i Explorer stały się klasyki projektowania gitara, każdy znany z ich głębokie, ciepłe, pełne dźwięku i nieporównywalne grywalności.

W ostatnich latach, wprowadzenie technologii Gibson Robot tuning, Chameleon tonu i przetworników HEX pokazało, że są one nie tylko firmą z prestiżową historią, ale również, że firma patrzy w przyszłość.