Bass Guitars marki Gear4music

Gear4music.com

Gear4music Gitary basowe zostały starannie opracowane, aby zapewnić jedne z najlepszych funkcji dostępnych na rozsądnie wycenionym basie. Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejsze gitary Gear4music basowe

Wyświetlono pierwszych 13 produktów

Dowiedz się więcej o gitarach basowych

Przystępne cenowo gitary basowe

Gitary basowe mają na ogół cztery struny i frety - dzięki temu nauka basu jest mniej skomplikowana dla początkujących. Jednakże, gitary Fender basowe mogą sprzedawać w górę 1,948 i są znacznie tańsze basy na rynku, które oferują podobny styl, takich jak elektryczna gitara basowa G-4.

Jak typowy Fender bas, ten model ma frety i cztery struny, jak również znany humbucking pickup split coil. Umożliwia to gitara basowa do produkcji ostry jasny dźwięk z dobrym niskim końcu głębokości, punch i utrzymać. Jest on również dostępny jako część Electric G-4 gitara basowa & Amp pakiet, który zawiera 15-watt praktyki wzmacniacz basowy, gitara prowadzić, zapasowe ciągi, wybrać i pasek - wszystko, co jest potrzebne do rozpoczęcia gry od razu.

Gram na gitarze basowej.

Istnieją trzy główne sposoby grania na gitarze basowej - za pomocą kilofu, skubania palcami lub "policzkowania". Picki są zazwyczaj używane w celu szybszego grania, chociaż niektórzy muzycy po prostu wolą je skubać. Slapping jest bardziej zaawansowaną techniką popularyzowaną przez takich jak Flea from the Red Hot Chili Peppers i powszechnie spotykaną w muzyce funk.

Poza tymi trzema, możliwe jest użycie technik dwuręcznego stukania podobnych do tych stosowanych w grze na gitarze elektrycznej. Ten styl jest powszechnie stosowany przez wirtuozowskich gitarzystów basowych - takich jak Billy Sheehan - którzy rezygnują z tradycyjnej roli gitary basowej jako po prostu instrumentu sekcji rytmicznej.

Jak również wypróbowanie różnych technik gry, początkujący mogą przyspieszyć ich dźwięku przez uaktualnienie do lepszego gitary basowej, wzmacniacz lub za pomocą efektów pedałów, takich jak Boss GT10B gitara basowa efekty procesor.