Gitara basowa marki Gear4music

Gear4music.com

Gear4music gitara basowa gitara zostały starannie opracowane, aby zapewnia jedne z najlepszych funkcji dostępnych na basie po przystępnej cenie. Wyświetl wszystkie informacje

Najbardziej popularne Gear4music Gitary Basowe

Wyświetlono pierwszych 15 produktów

Dowiedz się więcej o gitara basowa

Przystępna cenowo gitara basowa

Gitara basowa mają zwykle cztery struny i frets - to czyni je mniej skomplikowane dla początkujących nauczyć się gitara basowa. Jednakże gitara basowa Fender może sprzedać w górę o 400 funtów i są znacznie tańsze basses na rynku, które oferują podobnym stylu, takich jak elektryczna gitara basowa G-4.

Podobnie jak typowe gitara basowa Fender model ten ma frets i cztery struny, jak również pobranie humbucking Cewka znanych podziału. Dzięki temu gitara basowa do wyprodukowania wyraźny sygnał jasne z dobre koniec małej głębokości, dziurkowanie i utrzymywania. Dostępna jest również częścią elektryczna gitara basowa G-4 & Amp Pack, który zawiera 15-watt praktyki kontrabas elektryczny, prowadząca gitara, zapasowe strunyów, pobranie i taśmy - wszystko, co potrzebne do odtwarzane natychmiast.

Odtwarzanie gitara basowa

Istnieją trzy główne sposoby gry gitara basowa - za pomocą pobrania, oskubaniu z palców lub "slapping". Pobrania są zazwyczaj używane do odtwarzania szybciej, chociaż niektórzy muzycy po prostu wolą ich do oskubaniu. Slapping jest bardziej zaawansowana technika popularised przez pokroju Flea z Red Hot Chili Peppers i powszechnie uznane w muzyce funk.

Poza te trzy jest możliwość korzystania z technik Oburęczny postukiwanie podobne do używanych w elektryczna odtwarzanie. Ten styl jest zazwyczaj używana przez, że jest to graczy wirtuoz gitara basowa - na takie jak Billy Sheehan - którzy wpuszczania tradycyjną rolę gitara basowa po prostu instrumentu sekcja rytmiczna.

Jak również wypróbowanie różnych technik gry, początkujących przejść ich dźwięk po uaktualnieniu do lepszego gitara basowa, i lub korzystanie z efektów pedals, takich jak Boss GT10B gitara basowa gitara skutki procesora.