Korg Syntezatory.

Gear4music.com

Korg ogłosili właśnie kilka nowych ekscytujących wydań z Superbooth 2019! Ich Minilogue XD otrzymuje wersję desktopową - moduł Minilogue XD, a nowy dodatek dołącza do VolcaseriesVolca NuBass Vacuum Tube Synthesizer. Wyświetl wszystkie informacje


Powrót do Szkoły Synth z KORG Prologiem. Zakup nowego KORG Prologu przed 31 sierpnia 2019 r. i ubieganie się o bezpłatny wstęp na specjalny kurs mistrzowski w siedzibie KORG głównej w Wielkiej Brytanii - odbywający się w tygodniu 23.09.19! Dowiedz się więcej o historii KORG syntez, jak robić syntezę substrakcyjną i o zaawansowanych funkcjach Prologu.


Najpopularniejsze syntezatory i moduły Korga

Wyświetlono pierwszych 8 produktów

O syntezatorach i modułach Korga

Korg są również znane z ich mieszanka pro-jakości dźwięki i łatwe w użyciu interfejsy. MicroKorg i MicroKorg XL są doskonałymi przykładami tego - używane przez zespoły, muzyków i hobbystów na całym świecie, dają realistyczne vintage dźwięki w zdrobnieniu pakietów.

Inną popularną linią produktów jest syntezator Electribe / sampler zakres, jeden z wiodących sekwencerów opartych na syntezatorze i automatach perkusyjnych na świecie.

Stacje robocze znajdują się w ofercie firmy Korg - stacje robocze M50 i M3 oraz słynne stacje radiowe synthesizer- wszystkie dostępne na Gear4music.com.

Jako lider w dziedzinie elektronicznych instrumentów muzycznych, Korg całkowicie zredefiniował świat interaktywnych instrumentów klawiszowych.