Cajons

Cajon jest szybko staje się jednym z najbardziej popularnych instrumentów perkusyjnych w dzisiejszej sceny muzycznej zróżnicowane ale uważa się, zostały pierwotnie opracowane wokół wybrzeża Peru na początku XIX wieku. Cajons są idealne do wykorzystania w Łacińskiej i świata muzyki lub do tych odłączony akustyczne koncerty i koncerty na świeżym powietrzu.

Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejsze Cajons

Wyświetlono pierwszych 24 produktów

Sprzęt i akcesoria Cajon

Wyświetlono pierwszych 91 produktów

O kachony

kachon Drum jest prosty instrument z kompleksu dźwięku. Niektorzy uważają, że kachon pochodzi z wykorzystania żeglugi skrzynie jako improwizowane instrumenty perkusyjne. Z tych skromnych początkow kachon jest obecnie niezwykle popularny instrument znaleźć w wielu rożnych rodzajow muzyki.

kachon sprawia, że rożne dźwięki w zależności od tego, gdzie i jak go uderza - wszystko z basow dźwięk efekt ostry sidła. Czy to jest zapewnienie sekcji rytmicznej cały lub działając jako część szerszego zespołu kachon jest potężnym narzędziem w rękach zarowno dla początkujących jak i ekspertow.

Na kachon graczy nie ma żadnych zasad. Początkujący mogą łatwo przymilać się dobry rytm z bębna, ale w rękach eksperta kachon produkuje bogate, dźwięczny i skomplikowane dźwięku. Przy odrobinie praktyki każdy początkujący mogą rozpocząć do opanowania subtelności kachon!