Kontrolery Akai MIDI

Gear4Music.com

Akai kontrolerów MIDI są wykonane przez odział, którzy podjęli ten muzyka przemysł w połowie lat 80-tych z serii syntezatory i samplery, ale dopiero w 1988 roku, kiedy ukazał się niesławny zasięg MPC, że naprawdę założyli sobie na scenie muzyki elektronicznej. View All Information

Kontrolery Akai MIDI

Pierwszy 26 produkty Wyświetlono

Dotyczące kontrolerów Akai MIDI

Nosząca zakres z MIDI kontrolerów wszystkie dostępne na Gear4music.com.com, Akai mają zarządzany konstrukcji kontrolera USB MIDI - zakresu poprzez instrumenty klawiszowe (MPK zakres), wkładki (MPD zakres) i nawet wiatru kontrolerów takich jak zakres flet.

Ich obecne partnerstwo z Ableton przyniósł użytkownicy Ableton Live możliwość stają się bardziej poręczny z oprogramowaniem. APC40 i APC20 mniejszych można argumentować, że są tam kontroler zintegrowane i najbardziej zaawansowane.

Nowe kontrolery LPK25 i LPD8 są great DJ's i producenta w ruchu.

Akai MIDI kontroler News

Kup MPD218 i Get Deep House wolna

Oferta promocyjna z Akai działa aż do 31 grudnia pozwala poznać szeroki wachlarz profesjonalnych dźwięków na renomowanych MPD218... Więcej »

Obejrzyj jak Rihanna Neuble Monte korzysta z góry klawiatury w jego Live Rig

Monte Neuble w tym artykule omówiono, za pomocą Akai Pro Advance klawiatury i VIP 2.0 na drodze.... Więcej »

Darmowe Eventide VST Blackhole Akai MPC i posuwać się naprzód użytkownik klawiatury

Dodać wymiar sonic Extra-Terrestrial do produkcji i wydajności na żywo z Eventide's Blackhole classic reverb efekt w Nowa Oferta ograniczona czasowo.... Więcej »