Kontrolery Akai MIDI

Gear4Music.com

Akai kontrolerów MIDI są wykonane przez odział, którzy podjęli ten muzyka przemysł w połowie lat 80-tych z serii syntezatory i samplery, ale dopiero w 1988 roku, kiedy ukazał się niesławny zasięg MPC, że naprawdę założyli sobie na scenie muzyki elektronicznej. View All Information

Kontrolery Akai MIDI

Pierwszy 29 produkty Wyświetlono

Dotyczące kontrolerów Akai MIDI

Nosząca zakres z MIDI kontrolerów wszystkie dostępne na Gear4music.com.com, Akai mają zarządzany konstrukcji kontrolera USB MIDI - zakresu poprzez instrumenty klawiszowe (MPK zakres), wkładki (MPD zakres) i nawet wiatru kontrolerów takich jak zakres flet.

Ich obecne partnerstwo z Ableton przyniósł użytkownicy Ableton Live możliwość stają się bardziej poręczny z oprogramowaniem. APC40 i APC20 mniejszych można argumentować, że są tam kontroler zintegrowane i najbardziej zaawansowane.

Nowe kontrolery LPK25 i LPD8 są great DJ's i producenta w ruchu.

Akai MIDI kontroler News

Akaiw LPK25 i LPD8 teraz dostępny w obniżonej cenie

Te kontrolery kompaktowy i przenośny są ostatecznym ekspresyjny narzędzie muzyczne, umożliwiając odtwarzanie muzyki tak, jak chcesz, gdzie chcesz.... Więcej »

NAMM 2017: Akai odsłonić MPC-X i MPC maszyn produkcji na żywo

Ponowne ich korzenie, Akai są ustawione aby ożywić klasycznej serii MPC i dodać cały szereg nowoczesnych aktualizacje jednostkom szanowanych produkcji muzyki... Więcej »

Akai ogłosić rozpoczęcie wyczekiwanym gramofon Black BT-500

A premium napęd pasowy gramofon, który oferuje wireless streaming, BT-500 został zaprojektowany, aby wyodrębnić każdy szczegół muzyczne z kolekcji płyt... Więcej »