Mikrofony do perkusji

Mikrofony perkusyjne dostępne są w najróżniejszych kształtach i rozmiarach, każdy wyposażony w unikalne funkcje aby uchwycić dźwięk z różnych części perkusji. Mikrofony dynamiczne oraz pojemnościowe są najbardziej popularnymi mikrofonami używanymi przy nagrywaniu dźwięku perkusyjnego.

Mikrofony dynamiczne oferują dobrą odpowiedź częstotliwości środkowej i często są używane aby uchwycić Werble, Tomy oraz Bębny basowe, a ich solidna budowa sprawia, że są wystarczająco wytrzymałe aby poradzić sobie z przypadkowymi uderzeniami. Mikrofony pojemnościowe są często używane jako mikrofony do pokoju lub do instalacji przy suficie, aby uchwycić szeroki zakres częstotliwości talerzy oraz panującą atmosferę. Zazwyczaj są one bardziej wrażliwe oraz delikatne, i często wyposażone są w przełącznik padu, aby złagodzić wysokie tony.

W Gear4music oferujemy szeroki asortyment mikrofonów perkusyjnych, a także atrakcyjny wybór zestawów mikrofonów perkusyjnych, stworzonych aby ułatwić proces nagrywania.

Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejszych mikrofonów perkusyjnych

Wyświetlono pierwszych 31 produktów

Dotyczących mikrofonów bębna

Mic'ing do zestawu perkusyjnego może być jednym z najtrudniejszych zadań, które można zmierzyć inżyniera – szczęście, z prawej mikrofonu, zadanie może stać się znacznie łatwiejsze. Tradycyjnie zestaw bębna jest, że mic 'd up z mic na rozpoczęcie, Werbel, hi-hat i dwa mikrofony narzutów talerze i toms. Jednak podobnie jak w futerał wszystkich aplikacji mic, jest nie reguła to. Dla osiągnięcia niektórych dźwięków, inżynierów preferują dodać szczególne Toma mikrofony lub dalszego pomieszczenie mikrofony do przechwytywania atmosferę. Wielu producentów należy, bęben zestawy mic, które składają się z zasadniczych dochodach. Shure PGDMK6 Drum mikrofon zestawu zawiera trzy mikrofony Werbel/Toma PG56, PG52 kick mic i dwa mikrofony narzutów PG81.

Mic dynamiczne AKG Acoustics D112 jest Ulubione studyjny obsługi wysokociśnieniowych bębna rozpoczęcie i jest również dostępna w Gear4music.com.com