Bęben mikrofony

Mikrofony perkusyjne pochodzą w różnych kształtach i rozmiarach, każdy z ich własnych unikalnych cech uchwycić różne części drum Kit. Dynamiczny i mikrofony pojemnościowe są najczęstsze rodzaje używane do przechwytywania perkusja mikrofon.

Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejszych mikrofonów perkusyjnych

Wyświetlono pierwszych 25 produktów

Dotyczących mikrofonów bębna

Mic'ing do zestawu perkusyjnego może być jednym z najtrudniejszych zadań, które można zmierzyć inżyniera – szczęście, z prawej mikrofonu, zadanie może stać się znacznie łatwiejsze. Tradycyjnie zestaw bębna jest, że mic 'd up z mic na rozpoczęcie, Werbel, hi-hat i dwa mikrofony narzutów talerze i toms. Jednak podobnie jak w futerał wszystkich aplikacji mic, jest nie reguła to. Dla osiągnięcia niektórych dźwięków, inżynierów preferują dodać szczególne Toma mikrofony lub dalszego pomieszczenie mikrofony do przechwytywania atmosferę. Wielu producentów należy, bęben zestawy mic, które składają się z zasadniczych dochodach. Shure PGDMK6 Drum mikrofon zestawu zawiera trzy mikrofony Werbel/Toma PG56, PG52 kick mic i dwa mikrofony narzutów PG81.

Mic dynamiczne AKG Acoustics D112 jest Ulubione studyjny obsługi wysokociśnieniowych bębna rozpoczęcie i jest również dostępna w Gear4music.com.com