Elektroniczne zestawy perkusyjne

Elektroniczne zestawy perkusyjne są jednymi z najbardziej popularnych instrumentów w Gear4music. Perkusje elektroniczne są kompaktowe i mogą być używane ze słuchawkami zapewniając cichszą alternatywę dla perkusistów praktykujących w domu.

Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejsze zestawy

Informacje o perkusjach elektronicznych

Elektroniczne zestawy perkusyjne są realistyczną alternatywą dla perkusji akustycznych, oferując użytkownikom elastyczność, kontrolę i regulowany poziom głośności. Zestawy elektroniczne pozwalają na przypisywanie różnorodnych dźwięków do dowolnych padów pozwalając perkusistom na niemal nieograniczone możliwości.

Zalety perkusji elektronicznych

Nowoczesne perkusje elektroniczne posiadają kilka zalet w porównaniu z konwencjonalnymi zestawami akustycznymi:

  • Głośność perkusji elektronicznych może być regulowana wedle Twoich upodobań. Z podłączonymi słuchawkami, nikt nie będzie w stanie usłyszeć jak ćwiczysz. Z tego względu zestawy elektroniczne są przydatne dla osób, które mieszkają w pobliżu innych ludzi, lub dla profesjonalistów, którzy wymagają perfekcyjnego monitorowania na słuchawkach.

  • Całe zestawy elektoniczne zajmują mniej miejsca niż konwencjonalne perkusje i jeżeli jest to konieczne, mogą być spakowane. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób z małą ilością miejsca w domu lub podróżującego muzyka.

  • Większość zestawów elektronicznych daje możliwość do grania z wbudowanymi piosenkami i metronomami.

  • Ma kontrolę nad z bębna zestaw brzmienia, co ułatwia grać w różnych stylów z tylko jeden zestaw. Niektóre zestawy elektroniczne pozwalają nawet można edytować dźwięków lub przekazać własne!

  • Niektóre zestawy elektroniczne bębna mają bardzo realne akustyczna bębna dźwięki. To zależy od budżetu jednak jako zestawy droższe mają bardziej realistyczny dźwięki.