Elektroniczne zestawy perkusyjne

Elektroniczne zestawy perkusyjne są jednymi z najbardziej popularnych instrumentów w Gear4music. Perkusje elektroniczne są kompaktowe i mogą być używane ze słuchawkami zapewniając cichszą alternatywę dla perkusistów praktykujących w domu.

Każdy cyfrowy zestaw perkusyjny w Gear4music został starannie wyselekcjonowany. Nasze podstawowe zestawy jak DD-400 i DD-420 są dostępne w przedziale cenowym zaczynającym się od poniżej 300 funtów, z profesjonalnymi modelami dostępnymi do nabycia za ponad 3000 funtów. Elektroniczne zestawy perkusyjne Gear4music, WHD-600 i WHD-517, zostały zaprojektowane, aby zapewnić funkcje high-endowych produktów w bardzo konkurencyjnych cenach.

Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejsze zestawy

Informacje o perkusjach elektronicznych

Elektroniczne zestawy perkusyjne są realistyczną alternatywą dla perkusji akustycznych, oferując użytkownikom elastyczność, kontrolę i regulowany poziom głośności. Zestawy elektroniczne pozwalają na przypisywanie różnorodnych dźwięków do dowolnych padów pozwalając perkusistom na niemal nieograniczone możliwości.

Zalety perkusji elektronicznych

Nowoczesne perkusje elektroniczne posiadają kilka zalet w porównaniu z konwencjonalnymi zestawami akustycznymi:

  • Głośność perkusji elektronicznych może być regulowana wedle Twoich upodobań. Z podłączonymi słuchawkami, nikt nie będzie w stanie usłyszeć jak ćwiczysz. Z tego względu zestawy elektroniczne są przydatne dla osób, które mieszkają w pobliżu innych ludzi, lub dla profesjonalistów, którzy wymagają perfekcyjnego monitorowania na słuchawkach.

  • Całe zestawy elektoniczne zajmują mniej miejsca niż konwencjonalne perkusje i jeżeli jest to konieczne, mogą być spakowane. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób z małą ilością miejsca w domu lub podróżującego muzyka.

  • Większość zestawów elektronicznych posiada wbudowane piosenki i metronomy, co znacznie usprawni Twoją praktykę gry.

  • Masz pełną kontrolę nad brzmieniem, co ułatwia granie różnych stylów muzycznych przy pomocy tylko jednego zestawu perkusyjnego. Niektóre sety elektroniczne pozwolą Ci nawet na edytowanie brzmienia lub wgranie swojego własnego!

  • Niektóre zestawy elektroniczne generują bardzo realistyczne brzmienie perkusji akustycznej. Jest to jednak zależne od budżetu, ponieważ droższe zestawy zazwyczaj charakteryzują się bardziej realistycznym dźwiękiem.