Słuchawki studyjne

Słuchaj dokładnie. Słuchawki studyjne sprawdzą się idealnie jeśli chcesz wsłuchać się w najmniejsze detale swojego mixu. Dostarczają dokładnego dźwięku i są bardzo szczegółowe, dzięki czemu możesz produkować, miksować i masterować na najbardziej profesjonalnym poziomie. Wybieraj sposród słuchawek o zamkniętym lub otwartym tyle, a także monitorów dousznych widocznych poniżej. Kupując w Gear4music otrzymujesz 2-letnią gwarancję na zakupione produkty.

Niezbędnik każdego producenta muzycznego, idealne jeśli chcesz uniknąć bycia zbyt głośnym na twoich monitorach studyjnych. Słuchawki o zamkniętym tyle zostały zaprojektowane z myślą o głośniejszym środowiku i nie pozwalają na dostawanie bądź wydostawanie się dźwięku. Słuchawki o otwartym tyle sprawdzą się w cichszych środowiskach i dostarczają bardziej przejrzystego dźwięku. Możesz również wybrać monitory douszne, które zapewnią świetną izolację dźwięku.

Szukasz stojaka bądź pokrowca do swoich słuchawek? Oferujemy również akcesoria do słuchawek w tym torby na słuchawki, stojaki oraz wzmacniacze słuchawkowe. W Gear4music oferujemy produkty wiodących marek muzycznych oraz główne typy słuchawek studyjnych do monitorowania. Przeglądaj naszą ofertę poniżej, aby znaleźć idealne słuchawki dla siebie.

Wyświetl wszystkie informacje

Najbardziej popularne słuchawki studyjne

O słuchawkach

Słuchawki o budowie z zamkniętym tyłem są uważane za bardziej nadające się do nagrywania, gdyż oferują izolację od hałasu z zewnątrz, a także zmniejszają wydostawanie się dźwięku do otoczenia.

Jednak budowa o otwartym tyle jest bardzo często wybierana w celu miksowania ze względu na bardziej realistyczne odtwarzanie dźwięku - szczególnie w przypadku częstotliwości basowych. Słuchawki douszne są zazwyczaj używane przez koncertujących muzyków w celach referencyjnych.