Słuchawki studyjne

Słuchawki studyjne – zapewnij sobie super dokładne odtwarzanie dźwięku kiedy miksujesz, masterujesz lub produkujesz muzykę. Oferujemy produkty wszystkich wiodących marek oraz główne typy słuchawek do monitoringu studyjnego.

Znajdziesz tutaj słuchawki o zamkniętym tyle sprawdzające się w głośnym otoczeniu, zapobiegające wydostawaniu i dostawaniu się dźwięku. Słuchawki o otwartym tyle, sprawdzające się w bardziej spokojnym otoczeniu, dostarczają bardziej przejrzystego dźwięku. Możesz również zakupić douszne łuchawki monitorujące, znajdujące się w uchu i dzięki temu zapewniające znakomitą izolację dźwięku.

Wyświetl wszystkie informacje

Najbardziej popularne słuchawki studyjne

O słuchawki

Słuchawki o budowie z zamkniętym tyłem, takie jak Audio Technica ATH-M40FS, są uważane za bardziej nadające się do nagrywania, gdyż oferują izolację od hałasu z zewnątrz, a także zmniejszają wydostawanie się dźwięku do otoczenia.

Jednak budowa o otwartym tyle, jak na przykład Roland RH-A30; jest bardzo często wybierana w celu miksowania ze względu na bardziej realistyczne odtwarzanie dźwięku - szczególnie w przypadku częstotliwości basowych. Słuchawki douszne jak Beyerdynamic DTX80; są zazwyczaj używane przez koncertujących muzyków w celach referencyjnych.