Marki monitorów studyjnych

Studio Monitor głośniki wydają się być bardziej wytrzymałe niż głośniki Hi-fi jak muszą radzić sobie z nieleczonych źródeł, nagłe skoki w objętości i inne dźwięki pod wysokim ciśnieniem.

View All Information

Najbardziej popularne monitory studyjne

Pierwszy 17 produkty Wyświetlono

Temat monitorów Studio

Studio monitor głośniki są niezbędne podczas miksowania audio profesjonalny standard. Muszą być w stanie poradzić sobie z możliwych nagłe wybuchy, które mogą się zdarzyć podczas nagrania na żywo. Dać odpowiedź płaskie i są przeznaczone do wyjścia bezstronne dźwięk true nagranego materiału, dzięki czemu użytkownik może dokładnie wymieszać. Najlepsze wyniki Studio monitory należy zwrócić w uchu pracy głośnika tak stoi często są przydatne.

PreSonus Eris MTM E44 jest nowy aktywny monitoring system przeznaczony dla profesjonalnych studiów. Jest to monitor wysokiej wydajności z doskonałą czystość dźwięku odpowiedzi ze względu na konfigurację klasy średniej. Active monitory mają wbudowane w wzmacniacze, co czyni je bardzo ekonomiczne i eliminuje potrzeby zewnętrznych wzmacniaczy.

Studia Monitor News

Musikmesse 2015: System monitorowania Sonic jaj 100 Munro

System monitorowania 100 jaj z Munro Sonic został zaprojektowany aby zapewnić największą dokładność w warunkach bliskiego pola.... Więcej »

Focal alfa monitory w akcji!

Najbardziej niedrogie monitory studyjne jeszcze z Focal są teraz dostępne w Gear4music.... Więcej »

Musikmesse 2013: Yamaha wprowadzenie nowej gamy Monitor HS Studio

Yamaha rozpoczęły nowy zakres HS droĹĽny monitory studyjne - do włosów HS5, HS7 i HS8 plus HS8S subwoofer.... Więcej »