Behringer gitara basowa gitara Amps

Gear4Music.com

Behringer gitara basowa wzmacniacze zapewniają głębokie i mocne ton pożądane przez basistów świata nad. View All Information

Behringer gitara basowa kombi Amps

Pierwszy 1 produkty Wyświetlono

Behringer gitara basowa i głów

Pierwszy 3 produkty Wyświetlono

O Behringer gitara basowa Amps

W Gear4music.com.com Oferujemy szeroki zakres Behringer basowa amperów z 15-watt na jednostkę zużywanej mocy 550 amperów do wszystkich wymagań będzie amp praktyki w sypialni na etapie amp w miejsce. Wszystkie Behringer basowa amperów funkcji wysokiej jakości podzespoły i wyjątkowo rugged konstrukcyjne zapewniające większe dźwięku i dłuższe życie.

Popularne basowa amperów, takie jak renomowanych Behringer BXL1800 i Behringer efekty i basowa pedały zawsze odbywają się tutaj na Gear4music.com.com na niektóre z najniższych cen w Wielkiej Brytanii.

Bas Behringer Amp News

Behringer odsłonić Compact, trzy oktawy DeepMind 6 Synth

News wyłonił się z Superbooth, Behringer będzie wprowadzenie ich nowy głęboki umysł 6, mniejszych, bardziej skondensowaną wersję jej big Brother DeepMind 12... Więcej »

Behringer's DeepMind 12 syntezator wkrótce po to, aby być w magazynie

Pod koniec lutego 2017 Behringer's DeepMind 12 będzie w stanie w Gear4music. Szereg ciekawych funkcji synth przygotowuje do przedefiniowania muzyki.... Więcej »

Behringer potrzebuję twojej pomocy, aby zaprojektować swój najnowszy produkt

Otwarcie na forum publicznym na Facebooku, Behringer chcą mieć wymarzony produkt, catering dla swoich klientów każdą potrzebę.... Więcej »