Korg

Gear4Music.com

Marka Korg jest jedną z najbardziej powszechnie używanych i szanowanych nazw w świecie muzyki profesjonalnej. Gear4music ma na stanie szeroką selekcję produktów marki Korg łącznie z zaawansowanymi stacjami roboczymi jak Korg M3 i innowacyjnymi instrumentami, takimi jak Kaossilator. View All Information

Najpopularniejsze

Pierwszy 14 produkty Wyświetlono

O marce Korg

Rozpoczęło się jako przedsięwzięcie pomiędzy właścicielem klubu nocnego i akeordonistom. Korg został założony w roku 1962 w Tokyow Japonii. Chełpiąc się innowacją, Korg zawsze dążył do zmainy oblicza muzyki poprzez pionierskie koncepcje. Zawsze w czołówce innowacji i technologii muzycznej, instrumenty marki Korg mogą być używane z przyjemnością przez muzyków o różnych umiejętnościach./p>

Korg przedefiniował całkowicie świat interaktywnych instrumentów klawiszowych wprowadzając innowacyjne produkty takie jak wysoko cenioną serię stacji roboczych Triton i potężne MicroKorg.

Powszechnie uważany za przemysłowy standard dla urządzeń profesjonalnych muzyków, produkty marki Korg są w użyciu przez największe nazwiska przemysłu muzycznego. Zaliczają się do nich producent Brian Eno, perkusista zespołu Red Hot Chilli Peppers Chad Smith i legendarny DJ Pete Tong i wielu innych.

Nowości

KORG gadżet aktualizacji i wersji gratis'Lite' Mac

Wyposażony w zupełnie nową aktualizację do oryginalnego oprogramowania układowego, KORG gadżet otrzymuje całkowitym przebudowaniu jak również nową wersję 'lite'.... Więcej »

MUSIKMESSE 2017: KORG G1 powietrza pianino cyfrowe, KRONOS LS, SV-1

Z mnóstwo nowych reinterpretacje i znajome twarze, aby uruchomić KORG odsłonić najnowsze wersje tego lata Musikmesse we Frankfurcie Niemcy.... Więcej »

NAMM 2017: Korg Arp Odyssey, MS-20 Mini, Kronos, Platinum, TM-50

Z różnych nowych dodatków do ich line-up 2017 Korg wygadać się na ich nowe reformuje, aktualizacje i produktów, które mają się pojawiać na NAMM... Więcej »