Korg

Gear4Music.com

Marka Korg jest jedną z najbardziej powszechnie używanych i szanowanych nazw w świecie muzyki profesjonalnej. Gear4music ma na stanie szeroką selekcję produktów marki Korg łącznie z zaawansowanymi stacjami roboczymi jak Korg M3 i innowacyjnymi instrumentami, takimi jak Kaossilator. View All Information

Najpopularniejsze

Pierwszy 10 produkty Wyświetlono

O marce Korg

Rozpoczęło się jako przedsięwzięcie pomiędzy właścicielem klubu nocnego i akeordonistom. Korg został założony w roku 1962 w Tokyow Japonii. Chełpiąc się innowacją, Korg zawsze dążył do zmainy oblicza muzyki poprzez pionierskie koncepcje. Zawsze w czołówce innowacji i technologii muzycznej, instrumenty marki Korg mogą być używane z przyjemnością przez muzyków o różnych umiejętnościach./p>

Korg przedefiniował całkowicie świat interaktywnych instrumentów klawiszowych wprowadzając innowacyjne produkty takie jak wysoko cenioną serię stacji roboczych Triton i potężne MicroKorg.

Powszechnie uważany za przemysłowy standard dla urządzeń profesjonalnych muzyków, produkty marki Korg są w użyciu przez największe nazwiska przemysłu muzycznego. Zaliczają się do nich producent Brian Eno, perkusista zespołu Red Hot Chilli Peppers Chad Smith i legendarny DJ Pete Tong i wielu innych.

Nowości

NAMM 2017: Korg Arp Odyssey, MS-20 Mini, Kronos, Platinum, TM-50

Z różnych nowych dodatków do ich line-up 2017 Korg wygadać się na ich nowe reformuje, aktualizacje i produktów, które mają się pojawiać na NAMM... Więcej »

Korg informujemy, że czczony Synth 'Wavestation' jest teraz dostępna dla urządzeń iOS

Prosto z lat 90-tych legendarny syntezator nadano nowoczesny makeover, aby uczynić go bardziej wszechstronny niż kiedykolwiek... Więcej »

Która odmieni swoją kreatywność z Korg

Tych, którzy zakupili KRONOS, KROME, KROSS, Minilogue, Electribe, Electribe S, KingKORG lub Pa4x, wil być elligible otrzymywać bezpłatny Korg karta USB, który może podjąć swoją grę na wyższy poziom... Więcej »