Korg

Gear4music.com

Korg produkuje nowatorskie syntezatory, keyboardy i pianina cyfrowe, a także akcesoria e-drum i tunery. Instrumenty muzyczne Korg są znane ze swojej wysokiej jakości oraz dźwięku i grają na nich cenieni artyści oraz entuzjaści na wszystkich poziomach - od początkującego do profesjonalnego.

Innowacyjni inżynierowie pracujący dla marki Korg przekraczają granicę keyboardowych/syntezatorowych stacji roboczych dzięki takim modelom jak Kronos 2 oraz syntezatorom analogowym jak MS-20 Mini i Minilogue. Korg jest również producentem unikalnego zestawu perkusyjnego CLIPHIT Clip Drum Kit, dzięki któremu każda powierzchnia twarda może stać się funkcjonalnym zestawem perkusyjnym!

Zapoznaj się z naszym szerokim asortymentem syntezatorów, pianin oraz keyboardów marki Korg poniżej. Aby przeglądać tunery oraz efekty Korg kliknij tutaj. Wyświetl wszystkie informacje


Powrót do Szkoły Synth z KORG Prologiem. Zakup nowego KORG Prologu przed 31 sierpnia 2019 r. i ubieganie się o bezpłatny wstęp na specjalny kurs mistrzowski w siedzibie KORG głównej w Wielkiej Brytanii - odbywający się w tygodniu 23.09.19! Dowiedz się więcej o historii KORG syntez, jak robić syntezę substrakcyjną i o zaawansowanych funkcjach Prologu.


Najpopularniejsze

Wyświetlono pierwszych 21 produktów

O marce Korg

Rozpoczęło się jako przedsięwzięcie pomiędzy właścicielem klubu nocnego i akeordonistom, marka Korg została założona w roku 1962 w Tokio w Japonii. Stawiając innowację na pierwszym miejscu, Korg zawsze dążył do zmiany oblicza muzyki poprzez pionierskie koncepcje. Zawsze w czołówce innowacji i technologii muzycznej, instrumenty marki Korg mogą być używane z przyjemnością przez muzyków o różnych umiejętnościach.

Korg przedefiniował całkowicie świat interaktywnych instrumentów klawiszowych wprowadzając innowacyjne produkty takie jak wysoko cenioną serię stacji roboczych Triton i potężne MicroKorg.

Powszechnie uważane za standardowy sprzęt w branży dla profesjonalnych muzyków, produkty marki Korg są używane przez największe nazwiska przemysłu muzycznego. Zaliczają się do nich producent Brian Eno, perkusista zespołu Red Hot Chilli Peppers Chad Smith i legendarny DJ Pete Tong czy też pianista Richard Clayderman.

Bądź na bieżąco z nowościami Korg śledząc ich Podcast lub odwiedzaj kanał Youtube Korg z aktualnościami.