Fender gitary

Gear4Music.com

Fender stał się synonimem słowa gitara. Na ponad pół dekady ich gitary i basy zostały wykorzystane przez niektóre z najbardziej znanych muzyków na świecie. Gitarzyści jak Jimi Hendrix, David Gilmour i Eric Clapton to tylko kilka setek gitarzystów nosić Fender się gitara i rock etapy całego świata z gitarami Telecaster i Stratocaster. View All Information

Fender Bestsellery

Pierwszy 27 produkty Wyświetlono

Fender informacji

Fender została założona w Kalifornii, 1946 przez Leo Fendera i skończyła się od tego czasu dotykać i przekształcić prawie każdy gatunek muzyczny, z rock'n'roll country and western, jazz, aby blues i wiele więcej.

Wszyscy od początkujących do najbardziej popularnych i Hørsholm artystów i wykonawców worlds były używane i nadal używać gitary fender i amperów, dokonanie Fender, nie tylko nazwę przemysł muzyczny revered, ale także ikona kultury.

W latach Fender została instrumentu wybór wielu utalentowanych i najbardziej wpływowych gitarzystów wszech czasów, włączając w to Jimi Hendrix, Bruce Springsteen, Kurt Cobain, David Gilmour, Mark Knopfler, Eric Clapton i wiele więcej artystów. W Gear4music.com.com posiadamy duży wybór Fender gitara elektryczna, gitara basowa, gitara akustyczna, amperów i akcesoriów na niektóre z najniższych cen w Wielkiej Brytanii.

Fender News

Fender zagłębić się w In-Ear Monitor terytorium

Światowej sławy gitara producent oferuje pięć nowych modeli w ucho monitora w ich najnowszym przedsięwzięciem.... Więcej »

Kerrang! Nominacje do nagrody ujawniły

Można głosować na swój ulubiony zespół?... Więcej »

Universal Audio uwolnienia Fender 55 Tweed Deluxe Plug-in

Plug-in przechwytuje każdy szczegół Classic Fender Amp... Więcej »