Fender gitary

Gear4music.com

Marka obecna na scenach całego świata. Fender słynie z jakości budowy oraz z innowacyjnej żyłki. Z tego właśnie powodu instrumenty Fender używane są przez profesjonalistów. Będąc Premium Dealerem marki Fender, Gear4music oferuje szeroki asortyment produktów Fender. Dodatkowo, wszystkie zakupione produkty opatrzone są 2-letnią gwarancją.

Jako Premium Dealer marki Fender, zapewniamy naszym klientem dostęp do najlepszego asortymentu produktów. Nasza strona jest więc godnym zaufania miejscem, gdzie znajdziesz to czego oczekujesz od Fender - oferując w tym również znakomitą linię Fender Custom Shop. Wyświetl wszystkie informacje

Fender Bestsellery

Wyświetlono pierwszych 21 produktów

Fender informacji

Fender została założona w Kalifornii, 1946 przez Leo Fendera i skończyła się od tego czasu dotykać i przekształcić prawie każdy gatunek muzyczny, z rock'n'roll country and western, jazz, aby blues i wiele więcej.

Wszyscy od początkujących do najbardziej popularnych i Hørsholm artystów i wykonawców worlds były używane i nadal używać gitary fender i amperów, dokonanie Fender, nie tylko nazwę przemysł muzyczny revered, ale także ikona kultury.

W latach Fender została instrumentu wybór wielu utalentowanych i najbardziej wpływowych gitarzystów wszech czasów, włączając w to Jimi Hendrix, Bruce Springsteen, Kurt Cobain, David Gilmour, Mark Knopfler, Eric Clapton i wiele więcej artystów. W Gear4music.com.com posiadamy duży wybór Fender gitara elektryczna, gitara basowa, gitara akustyczna, amperów i akcesoriów na niektóre z najniższych cen w Wielkiej Brytanii.