Fender Gitary

Gear4music.com

Marka obecna na scenach całego świata. Fender słynie z jakości budowy oraz z innowacyjnej żyłki. Z tego właśnie powodu instrumenty Fender używane są przez profesjonalistów. Będąc Premium Dealerem marki Fender, Gear4music oferuje szeroki asortyment produktów Fender. Dodatkowo, wszystkie zakupione produkty opatrzone są 2-letnią gwarancją.

Jako Premium Dealer marki Fender, zapewniamy naszym klientem dostęp do najlepszego asortymentu produktów. Nasza strona jest więc godnym zaufania miejscem, gdzie znajdziesz to czego oczekujesz od Fender - w tym również znakomitą linię Fender Custom Shop. Wyświetl wszystkie informacje

Fender Bestsellery

Wyświetlono pierwszych 20 produktów

O marce Fender

Marka Fender została założona w Kalifornii, w roku 1946 przez Leo Fendera i od tamtego momentu nieustannie przeobraża i oddziałuje na niemal każdy gatunek muzyczny, począwszy od rocka i country aż po western, jazz, blues i nie tylko.

Gitary oraz wzmacniacze Fender są używane przez zarówno początkujących graczy jak i najpopularniejszych, rozpoznawalnych na całym świecie artystów, co sprawia, że Fender jest nie tylko szanowaną marką w branży muzycznej, ale również ikoną kultury.

Przez lata instrumenty Fender były pierwszym wyborem wielu z najbardziej utalentowanych oraz wpływowych gitarzystów takich jak Jimi Hendrix, Bruce Springsteen, Kurt Cobain, David Gilmour, Mark Knopfler, Eric Clapton i nie tylko. W Gear4music oferujemy szeroki asortyment gitar elektrycznych, basowych, akustycznych, wzmacniaczy oraz akcesorii marki Fender w najniższych cenach w UK.