O Gear4music


Aby pomóc w wyjaśnieniu naszej misji, stworzyliśmy krótki film, dając klientom wgląd za kulisy Gear4music.


Film O Gear4music przedstawia historię perkusisty z innego filmu zatytułowanego nasza podróż, który został nagrany, aby wyjaśnić jak nasi klienci inspirowali nas w ciągu ostatnich 10 lat i świętować nowy wygląd naszej strony internetowej. Możesz obejrzeć ten film i dowiedzieć się więcej o jego tworzeniu pod tym linkiem.

Historia

Firma Gear4music.com została założona w roku 2003 i stała się jednym z wiodących sprzedawców instrumentów i sprzętu muzycznego w Wielkiej Brytanii. Obecnie sklep posiada ponad 590.000 zarejestrowanych klientów. W 2012 roku uruchomiliśmy naszą stronę internetową w 15 różnych językach i jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się firm w Europie.

3 Czerwca 2015 roku Gear4music zadebiutowała na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (IPO). To oznacza, że teraz każdy może nabyć udziały w Gear4music i stać się częścią naszej historii. Umożliwia to nam lepszy rozwój, oferując nawet większą gamę instrumentów i sprzętu muzycznego z tym samym wysokim poziomem obsługi klienta, z którego jesteśmy znani.

Aby dowiedzieć się więcej na temtat udziałów w Gear4music i naszego profilu, proszę odwiedzić naszą stronie internetowej inwestora.

Nasza misja jest prosta: chcemy aby zakup i posiadanie instrumentów i sprzętu muzycznego były łatwe dla wszystkich, zapewniając ŚWIETNE CENY i DOSKONAŁĄ OBSŁUGĘ, niezależnie miejsca zamieszkanie klienta.

Dostarczamy instrumenty i sprzęt muzyczny produkowany przez wiele najbardziej znanych marek w branży, w bardzo konkurencyjnych cenach. Produkujemy również szereg fantastycznych produktów ze świetny stosunkiem jakości do ceny.

Czego można się spodziewać

Poza zaoszczędzeniem pieniądzy, składając u nas zamówienie można:

 • Wybrać określony termin i metodę dostawy
 • Otrzymywać aktualizacje dotyczące zamówienia e-mail'em i SMS'em
 • 2 lata gwarancji jako standard
 • Korzystać z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy na wszystkie artykuły, z darmowymi zwrotami
 • Opcjonalnie zakupić rozszerzoną gwarancji z 120 dniową gwarancją zwrotu pieniądzy
 • Spodziewać się wysokiego standardu obsługi klienta telefonicznie lub e-mail'owo
 • Znajdź nas na Facebook, Twitter, Google, Pinterest i Instagram.


  Oceny i nagrody


  Recenzje i opinie klientów  "Miła i szybka dostawa" przez Neil Swan za pośrednictwem portalu Trustpilot 27 kwietnia 2017 r.

  "Szybkie i łatwe do zamówienia. Szybkie dostawy." Przez Peter Patrick za pośrednictwem portalu Trustpilot 27 kwietnia 2017.

  "Bardzo dobry serwis wszystko zgodnie z opisem." Przez Alan Edwards za pośrednictwem portalu Trustpilot 27 kwietnia 2017 r.

  "Monituj efektywne usługi, gorąco polecam." Przez Paul Nayler za pośrednictwem portalu Trustpilot 20 kwietnia 2017 r.

  "Bardzo dobry, bardzo łatwe zamawianie witryny elementy dostarczane jako zamówione i dobrze zapakowane. Stosowane do dostawy przewoźnik jest najlepsze co kiedykolwiek natknąłem się w odniesieniu do komunikacji, monitorowania i doręczenia zgodnie z obietnicą. Defo użyje GEAR 4 Muzyka dla moich potrzeb w przyszłości." Przez Trevor Clarke za pośrednictwem portalu Trustpilot 20 kwietnia 2017 r.

  "Bardzo dobry dostawy, dokładnych informacji, tylko to, co chciałem." Przez Sally Anne Cooper za pośrednictwem portalu Trustpilot 20 kwietnia 2017 r.

  "Szybka obsługa. Doskonała jakość towarów. "Bardzo zadowoleni." Przez Claire Houckham za pośrednictwem portalu Trustpilot 20 kwietnia 2017 r.

  "Bardzo pomocna... Fantastyczny dostawy... zdecydowanie polecam." Przez Sally Anne Cooper za pośrednictwem portalu Trustpilot 20 kwietnia 2017 r.

  "Świetny zakup pierwszy! Genialny usługi - szybka dostawa. Przedmiot był tylko co nam wymagane i łatwy w konfiguracji i użytkowania." Przez Helen Bristow za pośrednictwem portalu Trustpilot 20 kwietnia 2017 r.

  "Doskonała obsługa jak zawsze. Szybka dostawa i Fantastyczny produkty" przez Sally Anne Cooper za pośrednictwem portalu Trustpilot 19 kwietnia 2017 r.

  "Ci faceci są niesamowite. I sortowane futerał gitary od nich, tylko do stwierdzenia, że zupełnie zapomniałem zmierzyć gitarą i sprawdzić, czy zmieści się w futerał (spoiler alert: nie). Tak ja dostał w kontakcie z Gear4music, wyjaśnić sytuację i byli szczęśliwi zastąpić przypadek na inny, który idealnie pasuje do mojej gitary. Wszystko zostało wykonane ramach tygodnia, bardzo miła obsługa zbyt. Zadowolony wobec mieć do czynienia z nimi." Przez Aleks Baklanovs przez Facebook 16 kwietnia 2017 r.

  "O nazwie sklepie dziś po raz pierwszy. Pracownicy są bardzo pomocne (przepraszam, nie znam nazwy członków personelu, ale był w dziale gitara elektryczna dziś 13/4) gitary na wyświetlaczu są fantastyczne. wynoszą one spod £100 tysięcy funtów. Mój 14yr stary syn kupił 2 gitary i jest bardzo zadowolony. Warto również zwiedzić i będziemy po ratuje trochę więcej pieniędzy. " Przez Mike Cunningham przez Facebook 12 kwietnia 2017 r.

  "Zawsze pomocny i uprzejmy, przyjaznego środowiska dla dowolnego początkujący muzyk." Przez Ben style przez Facebook