O Gear4music


Aby pomóc w wyjaśnieniu naszej misji, stworzyliśmy krótki film, dając klientom wgląd za kulisy Gear4music.

 


Film o Gear4music przedstawia historię perkusisty z innego filmu, zatytułowanego "Nasza Podróż", który został nagrany, aby wyjaśnić jak nasi klienci inspirowali nas w ciągu ostatnich 10 lat, oraz aby świętować nowy wygląd naszej strony internetowej. Możesz obejrzeć ten film i dowiedzieć się więcej o jego tworzeniu pod tym linkiem.

Historia

Firma Gear4music.com została założona w roku 2003 i stała się jednym z wiodących sprzedawców instrumentów i sprzętu muzycznego w Wielkiej Brytanii. Obecnie sklep posiada ponad 1.3 miliona zarejestrowanych klientów. W 2012 roku uruchomiliśmy naszą stronę internetową w 15 różnych językach i jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się firm w Europie.

3 Czerwca 2015 roku Gear4music zadebiutowało na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (IPO). To oznacza, że teraz każdy może nabyć udziały w Gear4music i stać się częścią naszej historii. Umożliwia to nam lepszy rozwój, oferując nawet większą gamę instrumentów i sprzętu muzycznego z tym samym wysokim poziomem obsługi klienta, z którego słyniemy.

Aby dowiedzieć się więcej na temat udziałów w Gear4music i naszego profilu, odwiedź naszą stronę internetową inwestora.

Nasza misja jest prosta: chcemy, aby zakup i posiadanie instrumentów i sprzętu muzycznego były łatwe dla wszystkich, zapewniając ŚWIETNE CENY i DOSKONAŁĄ OBSŁUGĘ, niezależnie od miejsca zamieszkanie klienta.

Dostarczamy instrumenty i sprzęt muzyczny produkowany przez wiele wiodących znanych marek, w bardzo konkurencyjnych cenach. Produkujemy również szereg fantastycznych produktów wysokiej jakości i w niskiej cenie.

Czego można się spodziewać

Poza zaoszczędzeniem pieniędzy, składając u nas zamówienie można:

  • Wybrać określony termin i metodę dostawy
  • Otrzymywać aktualizacje dotyczące zamówienia e-mail'em i SMS'em
  • 2 lata gwarancji jako standard
  • Korzystać z 30-dniowej gwarancji na wszystkie artykuły, z darmowym zwrotem gotówki
  • Opcjonalnie zakupić rozszerzoną 120 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy
  • Wysokiego standardu obsługi telefonicznej lub e-mail'owej klienta

Odwiedź nasz Facebook, Twitter, Google, Pinterest i Instagram.

 

Oceny i nagrody

 

Recenzje i opinie klientów


"Miła i szybka dostawa" przez Neil Swan za pośrednictwem portalu Trustpilot 27 kwietnia 2017 r.

"Szybkie i łatwe do zamówienia. Szybkie dostawy." Przez Peter Patrick za pośrednictwem portalu Trustpilot 27 kwietnia 2017.

"Bardzo dobry serwis, wszystko zgodnie z opisem." Przez Alan Edwards za pośrednictwem portalu Trustpilot 27 kwietnia 2017 r.

"Efektywne usługi, gorąco polecam." Przez Paul Nayler za pośrednictwem portalu Trustpilot 20 kwietnia 2017 r.

"Bardzo dobry portal, bardzo łatwo zamówić produkt i korzystać z witryny, zamówienie dobrze zapakowane. Przewoźnik paczek jest najlepszy, z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia pod względem komunikacji, dostawy oraz terminu, tak jak obiecano. Definitywnie użyję GEAR 4 Music w przyszłości." Przez Trevor Clarke za pośrednictwem portalu Trustpilot 20 kwietnia 2017 r.

"Bardzo dobra dostawa, dokładne informacje, to jest to, czego chciałam!." Przez Sally Anne Cooper za pośrednictwem portalu Trustpilot 20 kwietnia 2017 r.

"Szybka obsługa. Doskonała jakość towarów. Jestem bardzo zadowolona." Przez Claire Houckham za pośrednictwem portalu Trustpilot 20 kwietnia 2017 r.

"Bardzo pomocna... Fantastyczna dostawa... zdecydowanie polecam." Przez Sally Anne Cooper za pośrednictwem portalu Trustpilot 20 kwietnia 2017 r.

"Pierwszy zakup świetny! Genialne usługi - szybka dostawa. Przedmiot ten, który chciałam, łatwy w konfiguracji i w użytkowaniu." Przez Helen Bristow za pośrednictwem portalu Trustpilot 20 kwietnia 2017 r.

"Doskonała obsługa jak zawsze. Szybka dostawa i fantastyczny produkty" przez Sally Anne Cooper za pośrednictwem portalu Trustpilot 19 kwietnia 2017 r.

"Oni są niesamowici! Zamówiłem futerał do gitary, jednak zapomniałem zmierzyć jej przed tym... Jak sie spodziewacie, futerał nie pasował. Skontaktowałem się z Gear4music i wyjaśniłem sytuację, a oni wymienili futerał na pasujący, zgodnie z regulaminem na stronie. Jestem więcej niż zadowolony, definitywnie będę korzystał tylko z ich usług." Przez Aleks Baklanovs przez Facebook 16 kwietnia 2017 r.

"O sklepie dowiedziałem się dziś po raz pierwszy. Bardzo pomocny pracownik (przepraszam, nie znam nazwisk członków personelu, ale był w dziale gitar elektrycznych dziś 13/4) Ceny również są fantastyczne, od 100 do 1000 funtów. Mój 14 letni syn kupił dwie gitary, wrócimy jak tylko zaoszczędzi troche więcej pieniędzy " Przez Mike Cunningham przez Facebook 12 kwietnia 2017 r.

"Zawsze pomocni i uprzejmi, przyjazne środowisko dla początkujących muzyków." Przez Ben Style przez Facebook

"Oprócz doskonałej obsługi i wyboru zestawu, który Gear4music ma, jestem naprawdę pod wrażeniem ich postów na Facebook'u , które opisują nowe produkty i muzyczne porady. Niedawno kupiłem nową gitarę Epiphone Masterbilt Zenith , która została wysłana w ciągu dwóch dni. Grałem w domu i naprawdę się cieszę,że ją kupiem. Nie kupiłbym od jakiejkolwiek innej firmy muzycznej." Przez Keith Duckett przez Trustpilot 2 czerwca 2017

"Doskonała obsługa. Świetny produkt i przybył przed planowaną datą dostawy!" Przez K Welton przez Trustpilot 2 czerwca 2017

Fantastyczna obsługa. Tak jak obiecali, dostarczyli produkt następnego dnia! Trafione w punkt!By Stephen Gerrity Trustpilot 2nd June 2017

Dobrze zaopatrzony biznes, oferując rozsądne ceny. Niezawodny w obsłudze, szybki czas dostawyPrzez Alan McGain przez Trustpilot 20 czerwca 2017

Doskonała obsługa jak zawsze. Zamówienie zostało złożone, dostałem informacje o śledzeniu godziny dostawy. Nie mogło pójść lepiejPrzez Martin Hampton przez Trustpilot 20 czerwca 2017

Nasze doświadczenie z Gear4music było doskonałe. Obydwa nasze zamówienia przybyły szybko i bez komplikacji, a towary były tak dobre jak reklamowane. Na niedawne pytanie do firmy uzyskałam odpowiedź bardzo szybko. Ogólnie rzecz biorąc byliśmy bardzo zadowoleni z Gear4musicPrzez Judy Lee przez Trustpilot 20 czerwca 2017

"Doskonała obsługa"Timothy Warren przez Trustpilot 05 lipca 2017 r

"Wspaniały serwis, szybka dostawa, dziękuję!."Przez Mark Carlson przez Trustpilot 05 Lipiec 2017

"Doskonałe jak zawsze, kupiłem wiele rzeczy z Gear4Music i zawsze były znakomite. Doskonała obsługa klienta, szybka dostawa i rozsądne ceny. Z przyjemnością polecam każdemu"Chris Jagger przez Trustpilot 13 lipca 2017 roku

"Doskonały produkt i usługa. Szybki proces zakupu, szybka dostawa. Zdecydowanie polecam i skorzystam ponownie"Przez Chrissie Jobson przez Trustpilot 13 lipca 2017

"Kupiłem wiele rzeczy z Gear4music. Szeroki wybór, dobra obsługa świetna strona" Robin Sherlock przez Trustpilot 28 lipca 2017

"Zamówienie dotarło następnego dnia, a córka bardzo zadowolona z prezentów. Dziękuję!"Przez Alida Royce 28 lipca przez Trustpilot

"Doskonała obsługa, bardzo szybka i bez kłopotów." Przez Bill Lunney przez Trustpilot 28 lipca 201