Mikrofony studyjne

Uchwyć swój dźwięk. Niezależnie od tego czy to głos czy też instrument, mikrofony studyjne pozwolą tobie na nagranie twojego źródła dźwięku. Używany przez ciebie mikrofon może zmienić nagrywany dźwięk, a każdy mikrofon jest inny dlatego też tak ważne jest aby dobrać odpowiedni mikrofon do zadania. Dodatkowo, kupując w Gear4music otrzymasz w pakiecie 2-letnią gwarancję na zakupione produkty.

Oferujemy naszym klientom najróżniejsze typy i modele mikrofonów. Możesz wybierać spośród mikrofonów wokalnych, instrumentalnych, perkusyjnych, a nawet tych przeznaczonych do podcast'ów i video. Zapoznaj się z naszą ofertą mikrofonów dynamicznych, pojemnościowych, wstęgowych oraz lampowych lub wybieraj spośród dostępnych niestandardowych mikrofonów i pakietów.

Począwszy od wiodących marek takich jak Rode i Shure, aż po przystępne cenowo mikrofony naszej własnej marki SubZero, niezależnie od twojego ustawienia i dostępnego budżetu, z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie. W Gear4music oferujemy również wybór niestandardowych zestawów mikrofonów i do nagrywania.

Wyświetl wszystkie informacje

Większość popularnych mikrofonów studyjnych

O mikrofonach studyjnych

Mikrofony studyjne | Jeśli chodzi o wybór odpowiedniego mikrofonu do nagrywania, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każdy mikrofon posiada unikalne właściwości, dzięki którym idealnie sprawdzi się przy konkretnym instrumencie lub wokaliście.

Na przykład, mikrofon pojemnościowy o większej membranie idealnie sprawdzi się w przypadku akustycznej gitary bądź wokalisty ze względu na szerokie pasmo przenoszenia i możliwość wychwytywania znacznie cichszych dźwięków. Z drugiej jednak strony, mikrofon dynamiczny może być lepiej dostrojony do głośnych wzmacniaczy gitarowych lub werbli, ponieważ jest w stanie utrzymać wysokie poziomy dźwięku bez żadnych uszkodzeń lub gubienia przejrzystości dźwiękowej.

Posiadamy szeroki asortyment mikrofonów studyjnych od wiodących marek takich jak Shure, AKG, sE Electronics oraz Rode.