Mikrofony studyjne

Mikrofony studyjne są niezbędne, jeśli chcesz nagrać swoją muzykę. To jakiego mikrofonu używasz, może w drastyczny sposób wpłynąć na nagrywany dźwięk, istotne jest więc, aby znaleźć odpowiedni mikrofon do realizowanego zadania.

W Gear4music oferujemy do wyboru wiele typów i modeli mikrofonów studyjnych, w tym mikrofony wokalne, instrumentalne oraz do perkusji.

Począwszy od znanych marek takich jak Rode oraz Shure aż po nasze własne, przystępne cenowo mikrofony SubZero, niezależnie od twojego ustawienia oraz budżetu, znajdziesz tutaj mikrofon studyjny dla siebie. W Gear4music dostępny jest również wybór niestandardowych zestawów mikrofonowych i nagrywania.

Wyświetl wszystkie informacje

Najbardziej popularne mikrofony studyjne

O mikrofony studyjne

Mikrofony Studio | Jeśli chodzi o wybor właściwego mikrofonu do nagrywania nie jest dobre czy złe odpowiedzi. Każdy mikrofon ma swoje własne unikalne cechy, ktore może uczynić je wielki dla danego instrumentu czy wokalista.

Na przykład duża membrana mikrofon pojemnościowy pasowałoby gitara akustyczna lub wokalista ze względu na jego szerokie pasmo i możliwość podnieść znacznie ciszej dźwięki. Z drugiej strony mikrofon dynamiczny może lepiej dostrojone głośno gitarowego lub Werbel jak to jest capable od podtrzymywanie głośno poziomow dźwięku bez uszkodzenia lub utraty jasności sonic.

Mamy czas rożne mikrofony studyjne z najlepszych marek takich jak Shure, AKG, sE Electronics i jechał.