Przenośne klawiatury

Przenośne klawiatury są idealne dla każdego, kto szuka zabawnego, kompaktowego i wszechstronnego instrumentu. Bez większości pełnego cyfrowego fortepianu lub złożoności klawiatury aranżera, przenośne klawiatury są przyjazne dla użytkownika, bezproblemowe instrumenty. Idealnie nadają się do gry na stole lub na okrążeniu i łatwo można je przewieźć do domu przyjaciela lub na lekcje.

Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejsze przenośne klawiatury przenośne

Wyświetlono pierwszych 19 produktów

O Klawiaturach domowych

Klawiatury są nie tylko alternatywą dla tradycyjnego fortepianu, w sposób, w jaki czuje się grać, ale także zapewniają ogromną różnorodność dźwięków.

Wiele wysiłku włożono w znalezienie instrumentu, który brzmi jak fortepian, ale nie ma odpowiedniej wielkości i wagi. Główne zalety obejmują bycie lżejszym, przenośnym, tańszym i nie wymagającym tuning.

Posiadamy w magazynie klawiatury wiodących producentów, takich jak Casio i Yamaha, jak również naszą własną gamę Gear4music klawiatur, przy czym dostępne są wszystkie klawiatury, od domowych po wydajne.

Z szerokim wyborem klawiatur po najniższych cenach w Wielkiej Brytanii, Gear4music.com to internetowy supersklep pianisty.