Wzmacniacze gitarowe Gear4music

Gear4music.com

Wzmacniacze do gitar elektrycznych spod znaku Gear4music, oferują jakość po przystępnej cenie. Założona w 2003 r., firma Gear4music zyskała cenny wgląd w potrzeby muzyków. W rezultacie oferujemy wzmacniacze gitarowe dla wszystkich muzyków. Comba 15 i 35 watowe są idealnym rozwiązaniem dla początkujących oraz osób, które chcą dodać głośności do ich grania. Wzacmniacze gitarowe Gear4music zapewniają pro jakości dzwięk po niesamowitych cenach. Wyświetl wszystkie informacje

Gear4music Wzmacniacze gitarowe elektryczne

Wyświetlono pierwszych 9 produktów

Gear4music Zestawy wzmacniaczy gitary elektrycznej

Wyświetlono pierwszych 4 produktów

Gear4music Akcesoria do wzmacniaczy gitarowych

Wyświetlono pierwszych 4 produktów

Czym są wzmacniacze gitarowe?

Wzmacniacze gitarowe są urządzeniami, które gitarzyści łączą się z gitarami elektrycznymi, elektroakustycznymi lub basowymi, które przekształcają ich sygnały w dźwięk, który jest następnie produkowany przez głośnik. Są one niezbędne elementy dla gitarzystów elektrycznych i basistów i różne modele są dostępne, aby zaspokoić potrzeby muzyków.

Istnieją dwa główne typy wzmacniaczy gitarowych: wzmacniacze combo - które zawierają wzmacniacz i głośniki w jednej obudowie - oraz samodzielne jednostki główne wymagające osobnego podłączenia głośników. Cel wzmacniacza określa typ gitarzysty, który powinien być używany, jak również rozmiar i ilość potrzebnej mocy. Uczniowie poszukujący wzmacniaczy po prostu tak, aby mogli nauczyć się grać na gitarze, zazwyczaj idą na wzmacniacze ćwiczebne, które mają tendencję do bycia stosunkowo małe i o niskim poborze mocy i mieszczą się w kategorii combo. Ci, którzy chcą grać lub tworzyć pewien rodzaj dźwięku, mogą jednak znaleźć jednostki główne i oddzielne szafy lepiej dostosowane do ich potrzeb.