Wzmacniacze gitarowe Gear4music

Gear4music.com

Wzmacniacze do gitar elektrycznych spod znaku Gear4music, oferują jakość po przystępnej cenie. Założona w 2003 r., firma Gear4music zyskała cenny wgląd w potrzeby muzyków. W rezultacie oferujemy wzmacniacze gitarowe dla wszystkich muzyków. Comba 15 i 35 watowe są idealnym rozwiązaniem dla początkujących oraz osób, które chcą dodać głośności do ich grania. Wzacmniacze gitarowe Gear4music zapewniają pro jakości dzwięk po niesamowitych cenach. Wyświetl wszystkie informacje

Gear4music Wzmacniacze i pakiety gitary elektrycznej

Wyświetlono pierwszych 12 produktów

Gear4music Wzmacniacze gitarowe elektryczne

Wyświetlono pierwszych 7 produktów

Czym są wzmacniacze gitarowe?

Wzmacniacze gitarowe są urządzeniami, które gitarzyści łączą się z gitarami elektrycznymi, elektroakustycznymi lub basowymi, które przekształcają ich sygnały w dźwięk, który jest następnie produkowany przez głośnik. Są one niezbędne elementy dla gitarzystów elektrycznych i basistów i różne modele są dostępne, aby zaspokoić potrzeby muzyków.

Istnieją dwa główne typy wzmacniaczy gitarowych: wzmacniacze combo - które zawierają wzmacniacz i głośniki w jednej obudowie - oraz samodzielne jednostki główne wymagające osobnego podłączenia głośników. Cel wzmacniacza określa typ gitarzysty, który powinien być używany, jak również rozmiar i ilość potrzebnej mocy. Uczniowie poszukujący wzmacniaczy po prostu tak, aby mogli nauczyć się grać na gitarze, zazwyczaj idą na wzmacniacze ćwiczebne, które mają tendencję do bycia stosunkowo małe i o niskim poborze mocy i mieszczą się w kategorii combo. Ci, którzy chcą grać lub tworzyć pewien rodzaj dźwięku, mogą jednak znaleźć jednostki główne i oddzielne szafy lepiej dostosowane do ich potrzeb.