Numark

Gear4music.com

Numark Sprzęt didżejski jest integralną częścią kultury didżejskiej w ciągu ostatnich 30 lat. Numark DJ produkuje kontrolery DJ, słuchawki DJ, pokłady MP3 i CD, gramofony i akcesoria. Tworzą idealne produkty dla pierwszych DJ'ów i profesjonalistów. Wyświetl wszystkie informacje

Numark Bestsellery

Wyświetlono pierwszych 12 produktów

O Numark

Numark wyprodukowała dziesiątki produktów, które zmieniły świat landscape DJ-ów. Numark W skład innowacji wchodzą: silnik obrotowy o najwyższym momencie obrotowym na świecie, pierwszy w 100% cyfrowy mikser 10" oraz pierwszy odtwarzacz CD, który zapewnia jednoczesną kontrolę wielu efektów. Gramofon Numarks TTUSB z interfejsem audio USB jest jednym z najprostszych sposobów digitalizacji winylu.

Dzisiaj Numark jest w czołówce profesjonalnych narzędzi cyfrowych, które wykorzystują moc iPoda firmy Apple, mając na uwadze DJ'a. Numark kontynuuje swoją tradycję innowacji, wytwarzając przełomowe produkty, a na Gear4music.com oferujemy duży wybór Numark produktów od pakietów DJ'a do gramofonów USB po najniższych cenach online.