Oprogramowanie muzyczne

Twórz, miksuj i masteruj swoją muzykę. Oprogramowanie muzyczne jest kluczowym komponentem tworzenia muzyki z pomocą komputera. Zapoznaj się z ofertą cyfrowych stacji roboczych, wtyczek VST, sampli, oprogramowania typu notation i nie tylko, znajdziesz tutaj wszystko czego potrzebujesz aby tworzyć muzykę. Kupując w Gear4music, przysługuje Tobie 30-dniowe prawo zwrotu pieniędzy.

Przeglądaj oprogramowanie do produkcji muzyki, programy do edycji audio i więcej od marek takich jak Ableton, FL Studio oraz Native Instruments. Z popularnymi stacjami roboczymi takimi jak Cubase i Pro Tools, samplami Hip-Hop'owymi i efektami typu reverb, możesz znaleźć tutaj wszystko czego potrzebujesz aby tworzyć swój dźwięk.

Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejsze oprogramowanie muzyczne

O oprogramowaniu muzycznym

Oprogramowanie DAW lub oprogramowanie do sekwencjonowania jak również jest znane, znajduje się zazwyczaj w centrum jakiegokolwiek nowoczesnego studio. Programy takie jak Cubase, Ableton Live, Sonar oraz FL Studio mogą zaoferować wszystko czego potrzebujesz, aby zacząć nagrywać i produkować muzykę.

Dodatkowe wtyczki Virtual Instruments lub VSTi, wzmocnią twoją paletę dźwiękową i pozwolą na znalezienie idealnego dźwięku. VSTi takie jak Toontrack EZ Drummer pozwolą tobie na komponowanie i edytowanie rzeczywistych perkusyjnych ścieżek dźwiękowych.

Wtyczki efektów pozwolą na dodanie profesjonalnego rysu twojemu dźwiękowi, niezależnie od tego czy będzie to efekt kreatywny czy też użyteczny.

Wielu producentów polega na swoim dźwiękowym arsenale. Biblioteka Sampli oferuje pełen zakres autentycznych dźwięków do twoich ścieżek, dzięki którym możesz dodać nieco kreatywnego rysu twoim nagraniom.