Wzmacniaczy Peavey

Gear4music.com

Będąc głównym sprzedawcy Peavey UK, Gear4music.com dostaw wszystkie najlepsze Peavey produkty wokół po niskich cenach. Peavey jako pierwszym rozpoczął tworzenie wzmacniacze w 1957 roku. Pomiaru duży sukces w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, Peavey jest wciąż znany za ich zakres i fantastyczne. Wyświetl wszystkie informacje

Najbardziej popularnych wzmacniaczy Peavey gitara elektryczna

Wyświetlono pierwszych 19 produktów

Wzmacniaczy Peavey

Peavey VYPYR Series jest szereg SSD modelowania amper w oparciu o firmy Peavey VYPYR amp technologię modelowania. Z modeli innego kanału do 24 i 22 edytowalne efekty wzmacniacze VYPYR oferują ogromny zakres dźwięków, aby spełnić wszelkie wymagania graczy.

Peavey zaworu King Series są nowe, all valve amp zakres, który zintegrować szereg ulepszeń. Po pierwsze amp jest przełączane z klasy do klasy B struktury władzy, za pomocą wybierania górno. Z dodatkowych dwóch kanałów footswtichable, autentyczne 3-zakresowy EQ i impuls ołowiu, amper Valveking wymieszać zawór świetny dźwięk innowacyjnych pomysłów.

Zaworu King 112 kombi oferuje głośnik 1 x 12" i wyjść na 50 watów. Zawór King Wzmacniacze są również dostępne jako i głowice & kabiny głośnik.