Syntezatory modułowe

Syntezatory modularne składają się z serii niezależnych modułów dźwiękowych umieszczonych w specjalnie zaprojektowanej obudowie. Moduły te nie są połączone przewodami wewnątrz jednostki, ale na zewnątrz za pomocą kabli patch lub matrycowego systemu patch. Eurorack to popularny format obudowy modularnej, dostępny w standardowych rozmiarach, co pozwala użytkownikowi na kreatywność i wybór różnych indywidualnych modułów do stworzenia własnego systemu.

W Gear4music traktujemy systemy modularne poważnie i w naszej ofercie znaleźć można jedne z najbardziej poważanych marek w kategorii syntezy modularnej. Znana ze znakomitego designu i przetwarzania dźwieku marka Make Noise specjalizuje się w kategorii systemów Eurorack. Marka Mutable Instruments jest jedną z tych marek, które uosabiają etos DIY modularnych systemów.

Zapoznaj sie z najnowyszym wizytówkowym produktem modularnym na rok 2019, Korg Volca Modular. Możesz również przeglądać ofertę modularnych syntezatorów róznych marek klikając tutaj.

Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejsze przekładnie modułowe