Hardware Perkusyjne

W kategorii Hardware do perkusji w Gearmusic znajdzie się nasza własna seria wysokiej jakości kick pedałów, statywów oraz siedzisk perkusyjnych,w tym także szeroka oferta od największych producentów perkusyjnych.

Posiadamy asortyment hardware od takich marek jak Pearl, Yamaha, Mapex, Tama oraz Ludwig, tak więc niezależnie od tego czy poszukujesz nowego stojaka do talerzy czy też wygodniejszego stołka perkusyjnego, z pewnością możemy pomóc. Dla tych perkusistów, którzy poszukują podwójnego basowego brzmienia, początkowo rozsławionego przez Cream oraz The Who, a obecnie dostosowanego do nieco cięższych stylów podobnych do stylu granego przez Slayer, posiadamy w naszym asortymencie atrakcyjny wybór podwójnych kick pedałów.

Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejsze Hardware Perkusyjne

O Hardware Perkusyjnym

W ramach oferty pakietów Hardware do perkusji można zakupić wiele zestawów perkusyjnych dla początkujących, ale wyższej klasy zestawy shell muszą być zakupywane oddzielnie. Podzespoły perkusyjne są konieczne jeśli chcesz zakupić dodatki do swojego zestawu. Nieco bardziej pomysłowi perkusiści używają samego hardware jako instrumentu perkusyjnego.