Marki fortepianowe

Gear4music.com

Pianina są wysoko cenione przez wielu muzyków i uważane za fundamentalny instrument muzyczny zarówno w zakresie piękna jak i ekspresywności. Stanowią idealne wprowadzenie do muzyki, zapewniając niezrównaną bazę pod muzyczną teorię i edukację. Jakikolwiek jest Twój styl muzyczny, grając na pianine nigdy nie zabraknie Tobie muzycznych opcji, a natura tego instrumentu oznacza, że możesz odtworzyć całkowicie niemal każdy dźwięk. Od klasyczny i jazzowych aż po show'owe i rock'owe brzmienia, pianina sprawdzą się idealnie w najróżniejszych gatunkach muzycznych solo, a także jako akompaniament do instrumentów orkiestrowych i wokalistów oraz jako element zespołów i grup muzycznych. W branży muzycznej, pianiści są zawsze wysoce pożądani.

W naszym bogatym asortymencie pianin znajdzie się sprzęt odpowiadający najróżniejszym stylom i możliwościom budżetowym. Począwszy od łatwych w użyciu pianin cyfrowych o prostym strojeniu oraz możliwościach nagrywania, po pionowe pianina akustyczne i rozbudowane fortepiany oraz pianina hybrydowe stworzone, aby służyć wieki.

Nasi specjalisci od pianin polecą coś dla każdego. Znajdziesz tutaj wysokiej jakości modele dla studentów i młodszych graczy od Gear4music oraz Korg, pianina sceniczne od Nord, Roland oraz Kurzweil, a także klasyki od wiodących w branży marek takich jak Yamaha, Casio oraz Kawai. Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejsze pianina