M-Audio Klawiatury MIDI

Gear4music.com

M-Audio Klawiatury kontrolera MIDI, żaden producent muzyczny nie powinien być bez nich. M-Audio Klawiatury używane są przez różnych producentów, od Skrillex do Gordon Raphael (producent za The Strokes). M-Audio Klawiatury rozszerzają dostępne narzędzia. Kontrolery kodu i tlenu są jednymi z najbardziej znaczących i szeroko stosowanych kontrolerów MIDI w muzyce. Twórz muzykę z pewnością, korzystając z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy i dwuletniej gwarancji. Wyświetl wszystkie informacje

M-Audio Klawiatury MIDI

Wyświetlono pierwszych 13 produktów


M-Audio Informacje o sterowniku MIDI

Jakie są różne typy sterowników M-Audio MIDI?

Najbardziej znanymi modelami w asortymencie M-Audio klawiatury są modele tlenowe i kodowe. Zakres tlenu pomógł popularyzować sterowniki MIDI. Dzięki łatwym w użyciu suwakom i pokrętłom do zmiany dźwięku, kontrolery M-Audio Oxygen MIDI zapewniają większą kontrolę nad dźwiękiem. Wraz z istotną integracją oprogramowania/sprzętu i M-Audio słynną jakością wykonania.

Gama produktów Code posiada wbudowane ekrany, które oferują łatwy sposób kontrolowania parametrów i funkcji. Wraz z kołami modulacyjnymi i kolorową perkusją, możesz rozszerzyć swoje kreatywne opcje za pomocą tylko jednej jednostki.

Czy kontroler M-Audio MIDI będzie współpracował z moim DAW?

W większości przypadków odpowiedź brzmi "tak". M-Audio Instrumenty są zazwyczaj zaprojektowane tak, aby były kompatybilne z Ableton, Pro Tools, Logic Pro X, Garageband, Steinberg Cubase, i PropellerheadReason.

Jeśli nie znajdziesz swojego DAW na liście, przejdź do strony producenta, aby uzyskać dalsze wsparcie.