M-Audio klawiatury MIDI

Gear4music.com

M-Audio MIDI kontroler klawiatury, nie producent muzyczny powinien być bez nich. M-Audio klawiatury są używane przez różnych producentów z Skrillex Gordon Raphael (producent za The Strokes). M-Audio instrumenty klawiszowe rozwiń węzeł Narzędzia do Twojej dyspozycji. Kontrolery kod i tlenu są niektóre z najbardziej znaczących i powszechnie używane kontrolery MIDI w muzyce. Tworzyć muzykę z pewnością z naszych pieniędzy 30-dniowa gwarancja dwa lata i z powrotem. Wyświetl wszystkie informacje

M-Audio Keystation

Wyświetlono pierwszych 3 produktów

M-Audio tlenu

Wyświetlono pierwszych 4 produktów

M-Audio kod

Wyświetlono pierwszych 3 produktów

M-Audio aksjomat

Wyświetlono pierwszych 1 produktów

M-Audio Hammer

Wyświetlono pierwszych 1 produktów


M-Audio informacji kontrolera MIDI

Jakie są różne rodzaje M-Audio kontroler MIDI?

Najbardziej godne uwagi modele w M-Audio zakres klawiatury są modele tlenu i kod. Zakres tlenu pomógł popularyzacja kontrolerów MIDI. Łatwy w użyciu suwaków i gałki, aby zmienić dźwięk M-Audio tlenu kontrolerów MIDI daje większą control nad dźwięk. Wraz z oprogramowaniem znaczne / elementy konstrukcyjne integracji i M-Audiojest słynny jakości kompilacji.

Zakres kod ma wbudowane ekrany, które oferują łatwy sposób control parametrów i funkcji. Wraz z modulacji koła i kolor kodowane instrumenty perkusyjne pads, możesz rozwinąć swoje kreatywne opcje z tylko jedną jednostkę.

Będzie M-Audio MIDI kontroler pracy z moim DAW?

W większości przypadków odpowiedź brzmi: tak. M-Audio instrumenty są zwykle zaprojektowane są zgodne z Ableton, Pro Tools, Logic Pro X, Garageband, Steinberg Cubase i Propellerhead Reason.

Jeśli nie możesz znaleźć Twojego DAW na liście, przejdź do witryny producentów, aby uzyskać dalsze wsparcie.