Gitary akustyczne Gear4music

Gitary akustyczne marki Gear4music są dostępne w najróżniejszych kształtach oraz rozmiarach, dzięki czemu idealnie sprawdzą się jako instrument dla początkujących graczy.

W naszej szerokiej gamie gitar akustycznych oraz gitar elektroakustycznych znajdują się gitary typu dreadnought i roundback, a także gitary klasyczne będące idealnym pierwszym instrumentem niezależnie od wieku gracza. Gear4music oferuje również asortyment przystępnych cenowo instrumentów folkowych, w tym ukulelemandoliny i nie tylko!

Wyświetl wszystkie informacje

Popularne gitary akustyczne Gear4music

Wyświetlono pierwszych 12 produktów

Dowiedz się więcej o gitarach akustycznych

Do trzech głównych typów gitar akustycznych zalicza się dreadnought, cutaway oraz roundback. Gitary dreadnought charakteryzują się budową w kształcie dzwona, zostały opracowane przez słynnego producenta CF Martin & Company i uznawane są za standardowy kształt gitar akustycznych. Gitary typu cutaway posiadają wcięcie w dolnym obszarze szyji gitary akustycznej, aby ułatwić gitarzystom granie na dolnej części podstrunnicy. Gitary akustyczne typu roundback posiadają zaokraglony tył zamiast płaskiego, dzięki czemu można uzyskać bardziej przejrzyste i jaśniejsze akustyczne brzmienie.

Inne czynniki do rozważenia podczas kupowania gitary akustycznej

Jeśli szukasz gitary akustycznej z zamiarem rozpoczęcia gry od razu, warto zapoznać się z oferowanymi przez nas pakietami Gitar Elektroakustycznych Single Cutaway + Akcesoriów, wyposażonych w zapasowy zestaw strun oraz torbą na gitarę w cenie 329.95. Do innych popularnych akcesoriów zaliczają się pasta do polerowania gitary, piórka oraz tunery, a jeśli grasz na gitarze elektroakustycznej może cię również zainteresować ćwiczeniowy akustyczny wzmacniacz gitarowy. Pełny wzmacniacz z pewnością przyda się tym myślącym o grze na żywo.