Puzony

Puzon jest instrumentem mosiężnym najbardziej zauważalnym dzięki zastosowaniu suwaka w przeciwieństwie do zaworów lub kluczy do zmiany skoku instrumentu. Począwszy od życia w muzyce dawnej jak Sackbut, nowoczesny puzon jest w różnych rozmiarach, od małego puzonu alto aż do puzonu basowego, z najczęściej spotykanym rozmiarem jest tenor. Niektóre puzony są również wyposażone w wyzwalacze, które zapewniają większy zakres skoku i pomoc tuning.

Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejsze puzony

Wyświetlono pierwszych 18 produktów

O Puzonach

Część rodziny mosiężnych, puzon został około 600 lat i jest jedynym nowoczesnym instrumentem orkiestrowym mosiężnym, który może grać wszystkie dźwięki skali chromatycznej od początku. Charakteryzujący się teleskopowym slajdem puzon jest szeroko stosowany w muzyce klasycznej i był używany w kilku utworach Mozarta i Beethovena.

Znani ze swoich instrumentów muzycznych oferujemy puzony Yamaha w najniższych cenach online. W Gear4music.com jesteśmy również dumni, że możemy zaoferować nasze markowe Gear4music puzony, w tym puzony tenorowe dla początkujących. Nasze linie premium Coppergate i Jupiter są zaprojektowane jako opcja alternatywna, przeznaczona dla zaawansowanych puzonistów. Z całym tym wyborem i całą gamą akcesoriów do puzonów mamy wszystko, czego potrzebujesz.