Elektroniczne Pady Perkusyjne

Elektroniczne pady perkusyjne to przenośne, elastyczne urządzenia perkusyjne, które są w stanie odtworzyć najróżniejsze dźwięki perkusyjne i sample. Wyposażone sa w najróżniejsze interaktywne funkcje, aby urozmaicić i rozwinąć doświadczenie grania na perkusji i stają się coraz bardziej popularne zarówno wśród początkujących jak i profesjonalnych muzyków.

Nord Drum 3P to zaawansowany elektroniczny syntezator perkusyjny, oferujący mnóstwo banków dźwiękowych i efektów mocy. Urządzenia jak na przykład Yamaha DTX Multi 12 lub Roland Octapad zapewniają kontrolę dźwięku za pomocą serii padów, zupełnie jak konwencjonalny sampler, na którym można grać jak na zestawie perkusyjnym. Pady perkusyjne marki Gear4music oferują świetny wstęp do gry na perkusji i idealnie sprawdzą się przy domowej praktyce gry. Dostępne są urządzenia wyposażone w od 4 do 7 padów. 

W Gear4music jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami technologicznymi, dlatego znajdziecie tutaj najnowsze perkusje elektroniczne dostępne na rynku.

Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejszy bęben elektroniczny Pads