Talerze Perkusyjne

Talerze perkusyjne dodają charakteru zestawowi perkusyjnemu. W naszym asortymencie znajdują się talerze perkusyjne od topowych marek takich jak Sabian
ZildjianPaisteMeinl, a także nasze własne talerze perkusyjne WHD i więcej. W Gear4music wszystkie talerze perkusyjne opatrzone są 2-letnią gwarancją.

Talerz perkusyjny definiowany jest przez swój rozmiar, metal oraz metodę wykonania. Ride to duże, wszechstronne talerze, produkujące długotrwałe brzmienie. Crash są mniejsze i produkują dźwięk przypominający szybki, skoncentrowany atak stosowany przy muzycznych wzniesieniach. Oferta talerzy mogących dodać charakteru twojemu zestawowi jest bardzo szeroka; od Hi-hat'ów aż po bardziej egzotyczne talerze Splash oraz China. Ciemniejsze talerze (o niższej tonacji) są zazwyczaj używane w stylach muzycznych takich jak R&B, Funk oraz Jazz, podczas gdy jaśniejsze talerze (o wyższej tonacji) idealnie sprawdzają się w przypadku Rock'a, Pop'u i muzyki o mocniejszym brzmieniu.

Odbiór brzmienia jest subiektywny, ważne jest więc, aby znaleźć talerze perkusyjne, których brzmienie będzie przemawiało do Ciebie.

Wyświetl wszystkie informacje

Najlepiej sprzedający się talerze talerzowe

O Cymbałach.

Cymbały są nieodzownym zakupem dla perkusistów - zestawy dla początkujących będą zawierały pakiety cymbałów, ale pasjonaci mogą chcieć je ulepszyć. Wyższe zestawy bębna końcowego są często sprzedawane jako pakiety powłoki, co sprawia, że zakup cymbałów jest jeszcze ważniejsze.

Zildjian cymbały są wybierane przez gwiazdy takie jak Ronnie Vannucci, a my mamy jeden z najlepszych dostępnych zakresów, w tym zakres ZXT. Bob Bryar z MCR wybiera Sabian cymbały, a my mamy dużą liczbę w magazynie, w tym ich AAX series.