Samplery

Samplery wywołują, nagrywają i odtwarzają sample studyjne za pomocą taśmy analogowej lub cyfrowego próbkowania PCM. Samplery Akai zrewolucjonizowały podejście muzyków do tworzenia muzyki w latach 80 dzięki MPC, obecnie w 2019 muzycy mogą korzystać z niezależnego systemu do produkcji muzyki Akai Force Standalone Production DJ Performance System. Narzędzia do tworzenia muzyki jak Native Instruments MK3 pozwoliły na dodanie dodatkowych wymiarów do samplera do występów.

Audio samplery to niezbędne narzędzia przy występach na żywo i pracy w studio. Do pracy w studio idealnie sprawdzi się wszechstronny cyfrowy system Akai MPC Live Sampler. Dla występujących na żywo, efektywnymi instrumentami bedą Pioneer DJ Toraiz SP-16 Sampler oraz 6-ścieżkowy odtwarzacz sampli Elektron Model: Samples.

W Gear4music oferujemy profesjonalne samplery oraz kontrolery sampli od topowych marek takich jak Elektron, Native Instruments, Roland i nie tylko. Przeglądaj naszą ofertę samplerów różnych marek poniżej lub zapoznaj się ze wszystkimi oferowanymi przez nas markami samplerów.

Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejsze Samplery

O samplerach

Sampler to instrument elektroniczny wykorzystujący sample lub nagrania do generowania nowych dźwięków. Sample te są albo wgrywane bądź nagrywane do urządzenia, aby później mogły być odtwarzane bądź sekwencjonowane przy użyciu wbudowanych padów i klawiszy. Sample są popularnie używane przez muzyków elektronicznych, ale mogą je również zastosować bardziej tradycyjne zespoły w celu dodania nieco różnorodności. Wiele samplerów pozwala na edycję początkowego i końcowego punktu sampla oraz innych parametrów - możesz również dodać efekty, aby móc bardziej manipulować samplami. Niektórzy muzycy używają sampli również jako źródła dźwięku.