Fender wzmacniaczy gitarowych

Gear4Music.com

Fender amperów wielokrotnie dostarczyć gatunek definiowanie dźwięki - Fender jest najbardziej przyjaznej nazwy na świecie elektryczna. View All Information

Najbardziej popularne Fender wzmacniaczy gitarowych

Pierwszy 13 produkty Wyświetlono

Fender wzmacniaczy gitarowych

Fender lider wzmacniaczy dostarczyć półprzewodnikowe dźwięk jakości w niskiej cenie. Te wzmacniacze półprzewodnikowe są idealne dla początkujących, ale są również popularne wśród gitarzystów, którzy szukają dla woluminu na budżet - grupy 212R opakowania 100 watów mocy i na pokładzie pogłosu do dwóch kanałów.

Hot Rod serii zostały wprowadzone w średniej cenie all valve wzmacniacze. Oferuje 50 klasyczny stylizacja przez cały zakres, Hot Rod serii korzystać z Groove rury zawory za naturalne, piaszczysty rury nadbieg. Popularne Deluxe Hot Rod oferuje 40 watów all valve ton w obudowie 1 x 12 ".

Serii Vintage reedycja wziąć wszystkie klasyczne-zawór Fender amp modele z historii i ponownie je dla współczesnych graczy. Vintage reedycja wzmacniaczy są wykonane, aby być jak najbliżej oryginalnego spec jak to możliwe i nazywane są według następującego roku, której spec od. ' 65 Deluxe Reverb i ' 65 Princeton Reverb są oba modele czczony wzmacniacz z Fender okres pre-CBS i zaoferować graczom wierne odtworzenie niektórych z największych wzmacniaczy w historii.

Vintage Modified series łączą wspaniały dźwięk z Fender zawór wzmacniaczy, elastyczność nowoczesnej technologii solid-state jak na pokładzie efektów DSP. Deluxe VM ma swój projekt z skarbem Deluxe Reverb, jednocześnie dodając efekty wysokiej jakości, takich jak delay i chór. Super Champ XD jest hybrydą 15-Wat, która zapewnia takie same funkcje w rządzie mniejsze, niższe zasilany.

O amperów gitara Fender

Podczas gdy Stratocaster i Telecaster że Fender w nazwa gospodarstwa domowego, Leo Fender zaczął tworzyć wzmacniaczy gitarowych, zanim wyprodukował gitary. Pierwsze wzmacniacze były klasycznych wzmacniaczy, ale przez poźniejszych latach sześćdziesiątych firma zaczął tworzyć modele połprzewodnikowy zbyt.

Fender gitarowe zostały ulubionych muzykow w całym spektrum muzycznych z ich wynalazek w 1945 roku. Blackface, Silverface, Brownface i Tweed Fender gitara wzmacniacz waha się pomoc w zdefiniowaniu dźwięk wiele gatunkow muzycznych, od surf do shoegaze i kraju blues elektryczny.

W latach 60-tych John Lennon uprzywilejowanych Deluxe Reverb. W poźnych latach 80 Kurt Cobain używane ' 65 Twin nagrać "Bleach". Nawet najbardziej nowoczesnych zespołow takich jak Bloc Party, No Age i wybrzeże najlepsze za Fenderw ponadczasowy ton.