Fender Wzmacniacze gitarowe

Gear4music.com

Fender amperów wielokrotnie dostarczyć gatunek definiowanie dźwięki - Fender jest najbardziej przyjaznej nazwy na świecie elektryczna. Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejsze wzmacniacze Fender gitarowe

Wyświetlono pierwszych 20 produktów

O wzmacniaczach Fender gitarowych

Podczas gdy to było Stratocaster i Telecaster, że wykonane Fender w do nazwy gospodarstwa domowego, Leo Fender zaczął dokonywania wzmacniaczy gitarowych przed produkowane gitary. Pierwszymi wzmacniaczami były klasyczne wzmacniacze lampowe, ale w późniejszych latach sześćdziesiątych firma zaczęła produkować również modele półprzewodnikowe.

Fender gitara wzmacniacze zostały ulubione muzyków w całym spektrum muzycznym z ich wynalazku w 1945 roku. Blackface, Silverface, Brownface i TweedFender gitara amp zakresy przyszedł, aby pomóc określić brzmienie wielu gatunków muzyki, od surf do shoegaze i kraju do elektrycznego bluesa.

W latach 60-tych, John Lennon faworyzował Deluxe Reverb. Pod koniec lat 80-tych, Kurt Cobain użył bliźniaczej płyty "65 Twin" do nagrania "Bleach". Nawet najnowocześniejsze zespoły takie jak Bloc Party, No Age i Best Coast faworyzują ponadczasowy ton.