Gitary Gibson

Gear4music.comInnowator w świecie rock'n'rolla. Gibson tworzy instrumenty już od 100 lat. Wiesz o tym kiedy trzymasz instrument tej marki w rękach. Możesz wykorzystać naszą pozycję głównego licencjonowanego dealera gitar marki Gibson i przeglądać szeroką ofertę ich produktów oraz akcesorii. Każdy zakupiony produkt opatrzony jest 2-letnią gwarancją oraz 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Wciąż ręcznie robione w USA. Możesz wybierać spośród najróżniejszych typów gitar Gibson takich jak solid body, hollowbody, gitar akustycznych oraz basowych.

Już teraz zapoznaj się z Najnowszymi Ofertami Gibson!

  Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejsze

Wyświetlono pierwszych 25 produktów

O marce Gibson

Założyciel firmy Gibson, Orville Gibson produkował mandoliny w Michigan w późnych latach 1890. Jako pierwszy wynalazł gitary archtopowe wykorzystując tę samą archtopową budowę obecną w skrzypcach. Do roku 1930, marka Gibson zaczęła produkować również flattopowe gitary akustyczne, a także pierwsze szerokodostępne gitary elektryczne typu hollowbody.

Później we wczesnych latach 50, Gibson wprowadził na rynek swoją pierwszą najbardziej popularną do czasów obecnych gitarę, słynną Les Paul, w okresie kiedy gitary elektryczne stawały się coraz bardziej popularne. Od tamtej pory gitara Les Paul stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych gitar, na której grali między innymi Jimmy Page, Keith Richards, Jeff Beck, Pete Townsend, Slash i wielu innych kultowych gitarzystów.

Gibson wprowadził na rynek również inne popularne modele, takie jak SG, ES-335, Explorer, Flying V i wiele innych gitar, wszystkie z nich wykorzystywane są w najróżniejszych gatunkach muzycznych od rocka po pop, od reggae po blues. Będą jednym z tylko 50 licencjonowanych dealerów marki Gibson w UK, oferujemu atrakcyjny wybór produktów Gibson takich jak gitary elektryczne, gitary akustyczne, gitary basowe oraz akcesoria w najbardziej konkurencyjnych cenach online.